Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

„Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja” – zapowiedź

Napisał Blurppp

Wróżbita Maciej to najważniejsza postać polskiej ezoteryki. Media mianowały go nie tylko najbardziej rozpoznawalnym, ale przede wszystkim najskuteczniejszym wróżbitą w kraju. Tysiące Polaków szuka u niego  pomocy w codziennych sprawach. Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych wpływem kart na ludzkie losy Wróżbita Maciej napisał książkę, w której pokazuje, jak samodzielnie wykorzystać symbolikę tarota do interpretacji swojego życia. „Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja” trafi do księgarń już 6 maja.

Zycie_zapisane_okladkaMaciej Skrzątek ezoteryką interesował się od zawsze.  Wiara we własne marzenia, talent, a także cierpliwość i upór w dążeniu do celu sprawiły, że stał się najpopularniejszym wróżbitą w Polsce. Obecnie prowadzi najchętniej oglądane programy w telewizjach ezoterycznych. Mówią o nim wszyscy: ludzie interesu, duchowni, celebryci i politycy, a najpoważniejsze tygodniki opinii zastanawiają się nad fenomenem jego popularności. Kim naprawdę jest Wróżbita Maciej? Jaką rolę w jego życiu odgrywają karty? Jak na co dzień wykorzystuje wiedzę ezoteryczną? A przede wszystkim, jakie rady ma dla wszystkich tych, którzy chcieliby przyjrzeć się swojemu życiu pod kątem tego, co zapisane zostało w kartach?

„Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja” to wyjątkowa książka, w której autor jako przykład podaje własne życie. Maciej Skrzątek, odwołując się do zdobytej wiedzy i doświadczenia, uczy, jak użyć symboliki kart tarota do zrozumienia minionych wydarzeń, własnych pragnień, motywacji i przyszłych losów. Autor poddaje swoje życie fachowej analizie, nie unikając szczerych wyznań i odważnych sądów. Czytelnik  może poznać słynnego wróżbitę prywatnie, ale przede wszystkim ma szansę przyjrzeć się tajnikom jego pracy, zrozumieć sposób patrzenia na świat. Najważniejszy jest w książce tarot – jego historia, symbolika i możliwości wykorzystania w codziennych sytuacjach. Wróżbita Maciej przekazuje czytelnikom autorską talię Wielkich Arkanów ze szczegółowym opisem, by każdy mógł rozpocząć własną przygodę z tarotem.

„Zwykły, wrażliwy chłopak z Wałbrzycha, który, czy to się komuś podoba, czy nie, stał się największą gwiazdą ezoteryki w Polsce. W katolickim podobno kraju władcą dusz jest wróżbita w kolorowej koszuli. Pedant. Perfekcjonista. Podróżnik. Szczery do bólu, kontrowersyjny i autoironiczny, co dobrze pokazuje ta książka. Na szczęście, co mu radziłam, coś zostawił dla siebie. I dobrze. Kto, jak nie on, ma wiedzieć, co robić w życiu? Spotkałam Wróżbitę Macieja w moim programie w TVN Style. Zobaczyłam zabawnego, wrażliwego człowieka, który był zdziwiony tym, że ktoś wreszcie w telewizji rozmawia z nim poważnie i z szacunkiem. Choćby dlatego, że ja boję się ogromnej siły kart tarota, z którymi on jest zaprzyjaźniony. I wierzę w to, że są na ziemi i niebie rzeczy o których nie śniło się filozofom ani księżom ani nawet Tomaszowi Terlikowskiemu. W tej książce Wróżbita Maciej pokazuje człowieka świadomego sukcesu, ironicznego i szczerego. Kto go kocha, po tej lekturze pokocha jeszcze bardziej”.

Karolina Korwin Piotrowska

 „Tarot nie jest wyrocznią, wskazuje jedynie na możliwości, jakie ma przed sobą człowiek, sugeruje, co może się wydarzyć, ale nie musi, ostrzega i podpowiada, mówi o naszych siłach i słabościach, radzi, jak walczyć z lękami, niepowodzeniami, jaką drogę obrać, by osiągnąć sukces. Wróżąc z tarota, można nie tylko poznać swoją przyszłość, lecz także dowiedzieć się, jakie wydarzenia z przeszłości mają wpływ na obecną sytuację i w jakim momencie życia właśnie jesteśmy. Czasami tarot pokazuje też rzeczy, na które jesteśmy skazani przez los, i musimy się z tym pogodzić. O swoim życiu wam opowiem, o symbolach tarota także. Jednak jego tajemnice musicie odkryć sami.”.

Wróżbita Maciej


Źródło: materiały wydawcy

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl