Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

WYTRAWNY WIECZÓR FILMOWY: Winnica Jura

Napisał Blurppp

7 czerwca 2019 /piątek/ 19:00

Kino KIKA zaprasza na kolejny Wytrawny Wieczór Filmowy. Tym razem bohaterami wieczoru będą wina z podkrakowskiej, ekologicznej Winnicy Jura, o których opowie właściciel Marcin Miszczak.

Winnica Jura powstała w 2015 roku na ponad 4 hektarowym wapiennym stoku Jury Krakowsko-Częstochowskiej, nieopodal przebiegu Wisły. Sama winnica jest położona w otulinie parków krajobrazowych i pól ornych, co daje jej czysto ekologiczne sąsiedztwo.

W filmowej części wieczoru na ekranie ROCKETMAN czyli historia życia Eltona Johna ukazująca artystę od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po długoletnią współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem.

Lista win:
Solaris 2018 nagrodzony złotym medalem Galicja Vitis – International Wine Competition,
Cuvee 2018
Chardonnay 2018
Johanniter Pet Nat 2017
Pinot Noir 2018
Cabernet Cortis 2017

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl