Krótko

Wina z oferty Faktorii Win w ofercie frisco.pl

Napisał Blurppp

Mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się winem z kolekcji Faktorii bez wychodzenia z domu. Od stycznia działa wirtualna sekcja Faktorii Win w sklepie internetowym frisco.pl, który gwarantuje dostawę pod same drzwi. Jak zauważa portal totalmoney.pl, szeroka oferta win Faktorii sprawia, że frisco.pl zyskuje w tej kategorii znaczną przewagę nad konkurencją*.

Do tej pory Faktoria Win była sekcją z winem przygotowaną na potrzeby sklepów stacjonarnych. Dzięki współpracy z frisco.pl udało się stworzyć tożsamą sekcję w sklepie online.

Wina dostępne na frisco.pl, podobnie jak w sklepach stacjonarnych, podzielone są na główne kategorie nawiązujące do pięciu okazji: Na prezent, Na randkę, Do posiłku, Do relaksu, Z przyjaciółmi. Klienci mają również możliwość przeglądania asortymentu w zależności od rodzaju, poziomu wytrawności, koloru, szczepu, regionu oraz ceny wina. Przy każdej pozycji widnieje prosty i czytelny opis, zawierający min. takie informacje jak kraj pochodzenia czy dominujące aromaty i nuty. Taka prezentacja kolekcji ma ułatwić klientom samodzielny wybór wina bez specjalistycznej pomocy sommeliera.

Oferta Faktorii Win w sklepie frisco.pl składa się z ponad 200 różnych pozycji: białych, różowych oraz czerwonych win. Jednymi z jej najmocniejszych atutów są wina rodziny Frescobaldi czy Winnica Płochockich ze swoim znakomitym Sudomir Rubin.

W lipcu b.r. oferta została poszerzona o 50 nowych win od znanych i docenianych producentów. Z nowości na uwagę zasługują między innymi Champagne Veuve Aufray Brut oraz białe wina Sauvignon Blanc i Cserszegi Fűszeres od Szöllősi, a także Vintage Secret Chardon od australijskiego producenta McPherson Wines. Szczególnie polecane czerwone wina to włoskie Chunky Red Zinfandel, a także dwie propozycje węgierskiej marki Mészáros Pál: Pinot Noir i Cuvée.

Sekcja Faktorii Win w sklepie frisco.pl dostępna jest dla klientów z Warszawy i okolic**.

*Frisco.pl – zwycięzca Rankingu Internetowych Sklepów Spożywczych 2016 wg portalu totalmoney.pl

**Obszar dostawy obejmuje tereny m. st. Warszawy oraz gmin: Brwinów, Piastów, Nadarzyn, Raszyn, Michałowice, Milanówek i Podkowa Leśna Pruszków, Konstancin Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Ząbki, Zielonka, Marki, Łomianki, Jabłonna, Nieporęt, Legionowo, Józefów, Łomianki, Izabelin, Stare Babice.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl