blogowe Podróże Wino i destylaty

W drogę, ku ciepłemu morzu.

Napisał Blurppp

Drodzy czytelnicy, opuszczam was na kilkanaście dni. Zmierzam w stronę cieplejszych wód. Zmierzam w stronę nieznanych win i tłustej kuchni. W miarę możliwości w dłuższej albo krótszej formie będę starał się dawać znać co u mnie: co jem, co pije, gdzie jestem. Mam kilka pomysłów, wszystko zależy jak będzie z dostępem do sieci.  Zostawiam w archiwum kilka tekstów, które ukażą się pod moją nieobecność, więc warto czasami tu zerknąć. Postaram się też coś świeżego napisać. Głównym kanałem komunikacji będzie jednak Instagram i Facebook, chyba bardziej na poziomie mojego konta osobistego niż blogowego. Po prostu tak jest łatwiej, zwłaszcza kiedy szuka się WiFi po knajpkach, stacjach benzynowych i halach sklepowych.

Przede mną 4000 km i 11 krajów. W skrócie zachodnie Bałkany. Po powrocie będzie slajdowisko i degustacja tamtejszych win. Szczegóły podam na początku  sierpnia ale już was zapraszam.

A teraz proszę trzymajcie kciuki, za bezpieczny powrót, za udane etykiety, za moc tylko pozytywnych wrażeń, za same udane kadry. I żeby samochód wytrzymał.

Śledźcie tag #Blurpppwpodrozy

Do zobaczenie, do usłyszenia, do przeczytania.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl