Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

blogowe Wino i destylaty

Statystyki marca 2013

Napisał Blurppp

statystyki-marzecŚwięta, święta i po świętach, czas umyka, marzec 2013 stał się przeszłością. Zgodnie ze złożoną obietnicą pora opublikować statystyki.

Szanowni czytelnicy najpierw o działalności autora:

W marcu 2013 opublikowałem 23 wpisy z czego 20 należało do kategorii wino a 3 były recenzjami książkowymi. Nic nie napisałem o fotografii, obiecuje szybko to nadrobić.

Teraz o was, czyli o czytelnikach. W marcu blog maił 5 105 unikalnych użytkowników którzy wygenerowali 6 537 wizyt i 10 510 odsłon.

Co do treści, ciągle interesują was wina z dyskontów, sporym zainteresowaniem cieszyła się moja polemika z pewnym raportem. Ciągle wysoko w statystykach znajdują się wina z Winoteki Domowej o której pisze chyba tylko ja.

Jeżeli chodzi o źródła ruchu. 61% to zapytania z Google, reszta to przekierowania i sieci społecznościowe. O dziwo, Facebook wygenerował jedynie 476 odsłon czyli mniej niż 10%. Najwięcej przekserowań zdecydowanie generuje Winicjatywa, ale nie jest to ilość powalająca 710 użytkowników. Dla porównania , agregator blogów na stronie Czasu wina to odesłań 16.

Zapytania odnoście recenzji, są właściwie na granicy 2-3% całego ruchu. Zostaną na blogu bo je lubię.

 

Na koniec deklaracja, ponieważ nie otrzymałem od żadnej z sieci dyskontowych próbek degustacyjnych, a z własnej kieszeni nie mam zamiaru płacić za wina dostępne w ich ofercie, w podobnych pieniądzach można kupić wina u małych importerów. I do nich trafi moja kasa. Tak więc o winach z Lidla i Biedronki chwilowo nie będzie nic. Jeżeli podeślą jakieś próbki dam wam znać.

 

Dzięki wszystkim zaglądającym na mój blog.

Autor

 

Poniżej screenshot ze statystykami

statystyki-marzec-1

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl