Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

blogowe Wino i destylaty

Statystyki listopada i plany na grudzień

Napisał Blurppp
Statystyki listopada

Statystyki listopada

Ten wpis będzie w równych częściach poświęcony przeszłości i przyszłości. Listopad za nami, trzeba zaraportować co tam w statystykach. Mówiąc najprościej został utrzymany status quo. Żadnych drastycznych różnic w stosunku do października. Kto się nie rozwija ten się cofa, trzeba wiec powiedzieć wprost powodów do radości nie ma. Poziom 6000 UU utrzymuje się jak szklany sufit którego nie mogę przebić. Kręcę się ciut poniżej ale ponad wyskoczyć nie potrafię. Z drugiej strony, działając sam i poza Warszawą (co eliminuje mnie z wielu imprez jak degustacje i imprezy otwierające gazetki winne dyskontów) udaje mi się wykręcić 1/7 statystyk najlepszego polskiego portalu winiarskiego czyli Winicjatywy. Może jednak nie ma się czym martwić. Jak widać polski rynek „informacji winnej” jest może po prostu płytki.

Co jeszcze wynika ze statystyk. Wokół bloga uformowała się licząca około 1500 osób grupa stałych czytelników odwiedzających blog przynajmniej raz w tygodniu. Drugim ważnym elementem jest ilość przekierowań z googla, około 75% wszystkich odwiedzin. Wielu z nich wraca ponownie.

Statystyki bloga

  • Unikalni Użytkownicy: 5824 za październik, dla porównania październik to 5712

  • Odwiedziny: 7295 dla porównania październik to 7265

  • Odsłony: 13592 dla porównania październik to 12439

Wzrost jest, choć minimalny. Wszystkim odwiedzającym dziękuję.

Plany na grudzień

Tyle o przeszłości, teraz kilka słów o planach na grudzień. Już za parę dni, w środę czwartego grudnia uruchomię nowatorska i do tej pory nie obecną w polskiej blogosferze winnej usługę. Czy ma ona jakiś sens, czy okaże się wam pomocna tego oczywiście nie wiem. Kilka długich rozmów utwierdziły mnie w przekonaniu, że tak. Na ten moment nic więcej nie zdradzę, wydaje mi się, że was zaskoczę.

Do tego w grudniu pojawi się kilka wpisów poświęconych winom z Europy Wschodniej i Centralnej, będzie też o winach marketowych. Jako, że oferta „Lidl na świeta” została dość dobrze opisana planuje tylko jeden wpis związany z tym sklepem, jeżeli Biedronka nie zaskoczy nas nową ofertą to też raczej nie będzie wielu wpisów z owadem w tle. Pojawi się kilka win od małych i średnich polskich importerów, a w drugiej części miesiąca kilka słów o winach na święta i na sylwestra.

Z tematyki innej , co piątek będzie pokazywał się wpis poświęcony podróżowaniu. Czasami będą to teksty poradnikowe, o różnym stopniu zaawansowania, a czasami opis jakiejś atrakcji turystycznej z obowiązkową galerią.

W kwestii recenzji to stosik się piętrzy, raz w tygodniu na jakąś recenzje możecie liczyć. Najrzadziej publikował będę wpisy o legendarnych fotografiach, myślę, że maksymalnie 3 w miesiącu. Na ten moment zaplanowane są dwa, na ten tydzień i na trzeci tydzień grudnia.

W miarę możliwości teksty nadal będą się ukazywać codziennie, chyba że grypa po raz kolejny zaatakuje i wepcha mnie do łózka jak miało to miejsce 2 tygodnie temu.

Wszystkim którzy tu zaglądają jeszcze raz dziękuję, zaś koleżanki i kolegów blogerów po raz kolejny namawiam, opublikujcie swoje statystyki.

Blurppp

Zrzut ekranu  z Google Analytics

Blurppp - statystyki listopada

Blurppp – statystyki listopada

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl