Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Samantha Young „Wiele hałasu o ciebie” – zapowiedź

Samantha Young, autorka uwielbianej przez czytelniczki serii „Hart’s Boardwalk”, w chwytającej za serce komedii romantycznej dziejącej się w urokliwym nadmorskim miasteczku w Anglii!

Evie ma trzydzieści trzy lata i jest redaktorką w wydawnictwie w Chicago. A właściwie była, bo właśnie złożyła wypowiedzenie po tym, jak ominął ją długo oczekiwany awans. Jakby tego było mało – facet, z którym się spotykała, wystawił ją do wiatru.

A teraz, ledwie kilka dni później, prowadzi lokalną księgarnię w angielskim Alnster. Cztery tygodnie – właśnie tyle mają trwać jej wakacje połączone z pracą. Tylko Evie wie, jak bardzo potrzebna jej odmiana.

Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Wręcz bardzo, bardzo NIEzgodnie. Evie zakochuje się w pięknym nadmorskim miasteczku i jego życzliwych mieszkańcach. Zwłaszcza w jednym – charyzmatycznym i zabójczo przystojnym farmerze imieniem Roane.

Tyle że przecież obiecała sobie: żadnych mężczyzn! Tylko co zrobić, gdy serce wie lepiej? Ta opowieść to miód na serce. I powód do płaczu ze śmiechu!

Historia Evie i Roane’a to love story rodem z komedii romantycznej. Czy ucieczka na drugi kontynent to dobry pomysł, czy warto ratować psa nieznajomego mężczyzny i czy można wybaczyć kłamstwa? Samantha Young jak zawsze sięga do zakamarków ludzkich serc, wzrusza, ale i bawi.

A z tej powieści płynie jedna istotna rada: jeśli chcesz spotkać swoją drugą połówkę, pojedź do księgarni! Nawet do tej na drugim końcu świata!

Polecam serdecznie!

Agnieszka Lingas-Łoniewska


O autorce

Samantha Young to autorka poczytnych serii On Dublin Street, zawierającej m.in. takie powieści jak: W poświacie księżyca, Cofnąć czas, Ostatnia szansa, oraz Hart’s Boardwalk,
w której ukazały się: To, co najważniejsze, Wszystko, co w tobie kocham, To, czego o mnie nie wiesz, The Truest Thing. Jest niedościgłym wzorem w kreowaniu scen miłosnych. Urzekające pary i wciągające historie ich związków sprawiają, że czytelniczki kochają jej książki. Nazwisko Samanthy Young często trafia na listy bestsellerów „New York Timesa”
i „USA Today”. Pisarka mieszka w Szkocji.

Autor: Samantha Young

Tytuł: „Wiele hałasu o ciebie”

Premiera: 14 lipca 2021

Wydawca: Wydawnictwo Słowne

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa