Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Samantha Young „Twoja wina” – zapowiedź

Od przyjaciół do kochanków, od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową, hipnotyzującą powieścią o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty.

Premiera 27 stycznia 2021

Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych, rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego, ma wrażenie, że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje, że ma dom.

Jest tylko jeden warunek, Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakochać się w Jamiem.

Problem w tym, że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.

Lata później, po tym, jak ich świat legł w gruzach, Jamie jest gotów wyrównać rachunki z każdym, kto w niezwykłym i magicznym, a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa, a na samym jej szczycie znajduje się Jane.

I nawet dawne, ale wciąż żywe uczucie nie skłoni go, by okazał jej litość.


Samantha Young – szkocka autorka bestsellerowych powieści erotycznych i romansów. Była nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 r. dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r. Często trafia na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Twoja wina to kolejny tom cyklu Play On, w którym ukazały się też Wszystko przed nami i Z dala od świateł.

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa