Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Riley Sager „Wróć przed zmrokiem” – zapowiedź

Każdy dom ma jakąś historię i jakieś sekrety. Niektóre są naprawdę przerażające.

JEDNA Z NAJBARDZIEJ OCZEKIWANYCH PREMIER TEGO ROKU

„Jakie to uczucie? Mieszkać w tamtym domu?”. To pytanie towarzyszyło jej przez całe życie.

Dwadzieścia pięć lat temu, Maggie Holt i jej rodzice Evan i Jess, przeprowadzili się do Baneberry Hall – wiktoriańskiej willi w Vermont. Mimo tego, że mieszkali tam zaledwie trzy tygodnie, zanim uciekli w środku nocy. To wydarzenie zmieniło całe ich życie.

Ojciec Maggie opisał wszystko w książce, która szybko stała się bestsellerem. Nawet jeżeli nie wszyscy wierzyli w przerażające wydarzenia i duchy, które tam opisał…

Teraz już dorosła Maggie wraca do Baneberry Hall, aby je odrestaurować i sprzedać. Nie wierzy w ani jedno słowo, które zapisał w książce jej ojciec. Była wtedy za młoda, aby cokolwiek pamiętać. Teraz musi zmierzyć się z przeszłością i tajemnicami, które skrywają się pomiędzy ścianami starej willi.

Prawda okazuje się bardziej przerażająca, niż jakakolwiek fikcja.

„Wróć przed zmrokiem” łączy w sobie psychologiczny thriller z elementami klasycznego horroru. dając w efekcie powieść, której nie sposób odłożyć do ostatniej strony. Błyskotliwa narracja, niepokojący i mroczny klimat oraz stopniowo budowane napięcie sprawiają, że „Wróć przez zmrokiem” wciąga, intryguje i pochłania czytelnika aż do ostatniej strony.


Riley Sager – pseudonim byłego dziennikarza, redaktora i grafika. Obecnie Riley jest pisarzem na pełen etat, jest autorem „Final girls”, międzynarodowego bestsellera, który ukazał się w 25 językach, oraz bestsellerów New York Timesa „The Last Time I Lied”, „Lock Every Door” i „Home Before Dark”.

Riley Sager

„Wróć przed zmrokiem”

Premiera 14 września

Wydawnictwo Kobiece 

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa