Krótko

Przedpremierowa odsłona nowej powieści Katarzyny Bondy

Cztery dni przed oficjalną premierą, fani kryminałów Katarzyny Bondy poznają fragmenty jej najnowszej powieści Miłość leczy rany”. Autorka po raz pierwszy opowie o pracy nad książką oraz przeciwnościach jakie sprawiły, że historia, która poruszyła ją prawie dwie dekady temu ujrzy światło dzienne dopiero tej jesieni. Wydarzenie odbędzie się 26 października o godzinie 15 podczas Krakowskich Targów Książki. Będzie transmitowane live na oficjalnym profilu Katarzyny Bondy na Facebooku.

Po bestsellerowej sadze „Cztery żywioły Saszy Załuskiej” Katarzyna Bonda powraca z nową serią. „Miłość leczy rany” to wielowątkowa powieść o miłości i zbrodni, walce i nadziei, przepełniona tajemniczością i niejednoznacznością. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.

Katarzyna Bonda zaczęła zbierać materiały do książki prawie dwie dekady temu. Chciała ją napisać jeszcze przed serią poświęconą Saszy Załuskiej, ale pojawili się ludzie, którzy postanowili do tego nie dopuścić. Grożono jej rodzinie, nagabywano ją, straszono. Autorka jednak nie odpuściła i po latach wróciła do tematu. Tak powstała powieść „Miłość leczy rany”.

Rozmowę podczas przedpremierowego spotkania z Katarzyną Bondą poprowadzi Łukasz Wojtusik, na co dzień dziennikarz radia TOK FM, w którym prowadzi audycję „Krakowskie Przedmieście“ oraz literacko-dyskusyjny cykl „Poczytalni“. Fragmenty powieści przybliży Michał Przybysz – aktor teatralny, telewizyjny, absolwent  wrocławskiej PWST.

Przebieg wydarzenia będzie można śledzić także online. Na oficjalnym profilu autorki (bit.ly/transmisja_online_Bonda) ruszy transmisja, dzięki której, także mieszkańcy innych miast, poznają losy Igora i Tośki – głównych bohaterów powieści. Na stoisku Wydawnictwa MUZA będzie można przepremierowo kupić książkę „Miłość leczy rany”.


26 października (sobota), Krakowskie Targi Książki
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków Galicyjska 9, Kraków

Przedpremierowe spotkanie z Katarzyną Bondą
godz. 15:00, sala Lwów B i C

Przedpremierowe podpisywanie powieści „Miłość leczy rany”

godz. 16.00-19.00, stoisko Wydawnictwa MUZA – D7

Link do transmisji online: bit.ly/transmisja_online_Bonda

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/829423234140363/

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa