Krótko

Premiera książki “Kolacja z Tiffanym” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

Południowa Polska, południowe Włochy… Blask prawdziwych i fałszywych klejnotów, zuchwałe kradzieże, przystojni mężczyźni, niezupełnie legalne interesy oraz panna Natalia Lisek – nie do końca świadoma, gdzie się znalazła – oto nowa, pełna zwrotów akcji powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej! Premiera książki „Kolacja z Tiffanym” już 3 czerwca.

Ta powieść oczaruje cię jak najpiękniejsza kolia!

Komedie romantyczne są do bani – twierdzi dwudziestosiedmioletnia Natalia Lisek, która właśnie straciła pracę. Może i racja, ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich.

  • Zabójczo przystojny nowy szef, w którym absolutnie nie powinna się zakochiwać? Jest!
  • Jego niezbyt sympatyczna niby-dziewczyna? A jakże!
  • Rodzice, którzy marzą, by córka wreszcie się ustatkowała? Na miejscu!
  • Klejnoty, bankiety i podróże? Są!
  • Niezwykła seria omyłek? No to akurat specjalność Natalii!
  • Tajemniczy złodziej drogocennych błyskotek…? Tego jeszcze nie grali!

Wśród romantycznych uniesień, szemranych interesów i zuchwałych kradzieży Natalia może stracić nie tylko brylanty swojej firmy, lecz także… serce!

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia!

Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka. Czytelnicy nazywają ją dilerką emocji. Autorka ponad czterdziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunków: romansu, dramatu, sensacji i komedii. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję „Karma zamiast Kwiatka” i na swoich spotkaniach autorskich zbiera dla zwierzaków karmę, którą przekazuje potem do wrocławskich fundacji. W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Kobieta Wpływowa”, prowadzonym przez „Gazetę Wrocławską”. Od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a czasem się jej to zdarza!), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne. Jej pasją jest także nordic walking i robótki ręczne. Do tej pory roku nakładem wydawnictwa Burda Książki ukazało się jej sześć najnowszych powieści: „Randka z Hugo Bosym”, „Tylko raz w roku” oraz „Kastor” i „Polluks”, „Saturn”, trzy tomy uwielbianej przez czytelniczki serii „Bezlitosna siła”, a także „Bez pożegnania”, kontynuacja jej debiutanckiej powieści „Bez przebaczenia”.

Polecane wywiady:

https://ksiazki.wp.pl/to-jest-walka-o-kazdy-dzien-o-kazda-przespana-noc-rozmawiamy-z-agnieszka-lingas-loniewska-na-temat-jej-najnowszej-powiesci-6494802759894657a

https://natemat.pl/303333,agnieszka-lingas-loniewska-bez-pozegnania-juz-w-ksiegarniach#

https://natemat.pl/288997,pisarz-teraz-jest-nie-tylko-autorem-powoli-staje-sie-performancerem

http://wyborcza.pl/10,128956,24455306,randka-z-hugo-bosym-rozpalajaca-wyobraznie-i-poruszajaca.html

https://kultura.onet.pl/wywiady-i-artykuly/agnieszka-lingas-loniewska-nie-jest-latwo-byc-mlodym-czlowiekiem-w-dzisiejszych/mxrlw96

https://www.kobieta.pl/artykul/pisarz-zawsze-oddaje-czastke-siebie-wywiad-z-agnieszka-lingas-loniewska

https://www.styl.pl/magazyn/news-agnieszka-lingas-loniewska-to-lepsze-niz-film,nId,2823939

http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/rozmowy/12452/kazda-ksiazka-to-czesc-mnie-samej-wywiad-z-agnieszka-lingas-loniewska


O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska. Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku. Naszą dumą jest Nela Mała Reporterka, która zdobyła ją cztery lata z rzędu, zostając najmłodszą laureatką tej nagrody (w latach: 2016, 2017, 2018, 2019).

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa