Podróże

Porządki przed wyjazdem

Do wyjazdu na Maltę pozostał mniej niż miesiąc. Trzeba wiec się powoli przygotowywać.  Pierwszym z przygotowań był zakup statywu, przypomnę że stary został w Maroku. Był już tak poklejony, że nie było sensu płacić za niego nadbagażu. Niech tam komuś służy. Nowy jest lżejszy, tytanowi-magnezowy, niema żadnych plastikowych ruchomych części dzięki czemu jest bardzo stabilny. Nie był tani więc mam nadzieję że będzie mi długo służył.

Jak kogoś interesują detale to jest to Slik Pr0330 DX. Druga grupa przygotowań to “zamykanie ogonów”  Takim denerwującym mnie ogonem były ciągle nie obrobione zdjęcia ze styczniowego wyjazdu do Maroka (tak wiem wstyd, minęło ponad 4 miesiące).   Na szczęście przysiadłem dziś fałdów i ostatnie sto zdjęć wybranych do publikacji jest już na stronie. jak ktoś ma ochotę sobie pooglądać to zapraszam Galeria Maroko 2010 . Przy okazji wyłowiłem 4 zdjęcia kwiatków, lubię kwiatki ale nie bardzo pasują mi one do charakteru strony Nasze-Podróże. Blog jest bardziej uniwersalny, wiec jak ktoś ma ochotę to zdjęcia są poniżej.  Dodałem też kilka zdjęć z galerii o której pisze powyżej, tak na zachętę 🙂 Miłego oglądania.

p.s. Nie mam w tej chwili czasu na dłuższe wpisy, może jutro ? Sprawdźcie koniecznie.

Zdjęcia wykonałem w styczniu 2010 i stanowią one cześć materiału z wyprawy opisanej tutaj

Relacja Maroko 2010 , więcej zdjęć Galeria Oficjalna Maroko 2010

Kliknij miniaturę by powiększyć, nawigacja strzałkami na klawiaturze.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl