Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Paulina Świst „Chechło” – zapowiedź

Bezbłędne dialogi, cięte riposty i rozbrajające poczucie humoru to znak rozpoznawczy Pauliny Świst. Po bestsellerowych „Paprocanach”, intrygująca prawniczka prezentuje kolejny rasowy kryminał, w którym tajemnice z prawniczego świata stanowią tło dla ociekającej seksem przygody. „Chechło” w księgarniach już od 16 czerwca!

Wyraziste postaci, szalone tempo i niespodziewane zwroty akcji sprawiły, że Paulina Świst na stałe zagościła zarówno w sercach czytelników, jak i na podium list sprzedaży.  Wszystko zwiastuje, że „Chechło”, tak jak każda poprzednia książka autorki, jeszcze przed premierą zyska status bestsellera.

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco przyjemniejszych okolicznościach.  Chwilowo są jednak za bardzo zajęci ratowaniem własnej skóry,  żeby o tym myśleć. I choć ciąg dalszy nastąpi, to nie wszystkim to wyjdzie na dobre i nie każdy wyjdzie z tego żywy…


Paulina Świst – pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”, „Sitwa”, „Przekręt” i „Paprocany”). Z przyjaciółką Lilką Płonką popełniła „Malę M”.

 

Autorka: Paulina Świst

Tytuł: „Chechło”

Data premiery: 16.06.2021

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo: Akurat

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa