Krótko

“Amber” – nowa powieść Gail McHugh już 3 lutego

Napisał Blurppp

Gail McHugh, autorka entuzjastycznie przyjętych w Polsce „Collide” i „Pulse”, powraca z nową mocną powieścią. „Amber” to powódź namiętności – historia dziewczyny po przejściach, która zakochuje się w dwóch mężczyznach skrywających mroczne sekrety. Premiera książki już 3 lutego.

Amber_okładka-1W ciągu kilku chwil losy Amber Moretti zmieniają się nie do poznania. Osierocona outsiderka, pragnąc odsunąć od siebie bolesną przeszłość, rozpoczyna nowe życie na studiach. Pierwszego dnia na kampusie spotyka dwóch niesamowitych mężczyzn, którzy pokazują jej, co znaczy być naprawdę wolnym. Brock Cunningham, zielonooki uwodziciel-gentleman o ogromnym uroku, olśniewa bohaterkę, naznaczając swoją obecnością jej każdą myśl i oddech. Z kolei Ryder Ashcroft, wytatuowany „zły chłopak” o błękitnych oczach, z początku odpychający i nieprzyjazny, jednym pocałunkiem zdobywa jej serce. Ku swojemu zdumieniu Amber zakochuje się po uszy w nich obu. W zetknięciu z dwoma niezwykłymi chłopakami najskrytsze fantazje bohaterki stają się rzeczywistością. I wtedy staje się coś wstrząsającego. W życiu całej trójki następuje gwałtowny zwrot i Amber nie wie, czy kiedykolwiek powróci do normalnej egzystencji.

„Amber” – pierwsza część cyklu „Torn Hearts – to romansowy thriller pisany z punktu widzenia trzech różnych. Losy tego miłosnego trójkąta usiane są występkiem i nagłymi porywami pożądania. W swojej nowej powieści Gail McHugh ukazuje różne oblicza miłości, opowiadając o niej w sposób surowy, płomienny i uzależniający. Pokusa skrywa się w każdym słowie tej historii, nie pozwalając się od niej oderwać się aż do zaskakującego finału.

Książki Gail McHugh oczarowują czytelniczki na całym świecie i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem także w Polsce. Jej poprzednie powieści sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy, przez wiele tygodni utrzymując się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Za fenomenem jej opowieści stoi wciągająca od pierwszych stron fabuła obfitująca w niespodziewane zwroty akcji oraz pogłębiona psychologia postaci. Autorka nie stroni od pełnych namiętności scen seksu, fundując czytelniczkom prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

Gail McHugh – autorka bestsellerowego cyklu składającego się z tomów „Collide” i „Pulse”. Określa się jako nałogowa czekoladoholiczka, ponadto jest matką trójki dzieci oraz wielką miłośniczką pisania.

Autor: Gail McHugh

Tytuł: “Amber”

Wydawnictwo: Akurat

Premiera: 3 lutego 2016

Cena: 39,90 zł


Na podstawie materiałów wydawcy 

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl