Krótko

“Molly” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej – zapowiedź

Szalona i nieznośna dziewczyna o mrocznej przeszłości i stateczny spadkobierca rodzinnej fortuny. Pochodzą z dwóch różnych światów, a ich związek w oczach wielu byłby prawdziwą katastrofą. Czy Wiktor i Molly dadzą porwać się uczuciu na przekór wszystkiemu? Tym bardziej że na ich drodze mogą stanąć rodzinne tajemnice. „Molly”, najnowsza powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, w księgarniach już 28 października.

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę, jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć, że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło, to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę, została zupełnie sama, gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych. Teraz, gdy jest dorosła, chce się już tylko bawić i niszczyć ludzi i świat. Imprezy, adrenalina, pedał gazu pod nogą, szalona jazda prosto w noc. Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula, najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana, ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła, a ich przyjaźń przetrwała. Jest pewna, że niczego więcej jej w życiu nie trzeba.

Do czasu, gdy w klubie spotyka Wiktora Tuli, którego pamięta z dzieciństwa. Syn dawnego wspólnika jej ojca dziś jest spadkobiercą rodzinnej fortuny, statecznym panem prezesem. Spokojnym i opanowanym… dopóki ona nie pojawia się w jego życiu.

Molly wnosi w jego poukładane życie nieznane emocje i szaleństwo. Wiktor daje jej poczucie bezpieczeństwa, którego nigdy nie zaznała. Jednak po wszystkim, co przeszła, tak bardzo boi się mu zaufać.

Wiktor jest pewien – w walce o swoją Molly stawi czoła choćby i całemu światu.

Na podstawie powieści został zrealizowany serial audio. Tytułowej bohaterce głosu użyczyła Michalina Łabacz. U jej boku stanął Józef Pawłowski. Emisja kolejnych odcinków we wtorki i piątki w aplikacji Empik Go

– Kiedy autor oddaje książkę, która zabrała pewną część życia, czuje się tak, jakby ukochane dziecko opuszczało właśnie rodzinny dom. Teraz, gdy jestem tuż przed premierą, władają mną jeszcze większe emocje. Tym bardziej, że główni bohaterowie – Molly i Wiktor, dostali realne twarze. Aktorzy, którzy wcielają się w te role, wydają się jakby wyciągnięci z mojej powieści. Kiedy zobaczyłam pierwsze ujęcia z sesji zdjęciowej dla serialu audio w Empik Go, powiedziałam na głos: „O Boże, to oni! Melania „Molly” i Wiktor!” Lepszej obsady nie mogłam sobie wymarzyć. Dzięki magicznej interpretacji Michaliny Łabacz i Józefa Pawłowskiego, ta emocjonalna historia nabiera nowego wymiarukomentuje Agnieszka Lingas-Łoniewska.

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa