Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Wino i destylaty

Mikołajkowy konkurs.

Napisał Blurppp

wino-ksiazka-konkursMikołajki już za parę dni. Dlatego wspólnie z Wydawnictwem Olesiejuk przygotowaliśmy dla Was prezent. Jest nim książka autorstwa Andre Domine „Wino”. W mojej ocenie najlepsze kompendium winnej wiedzy jakie możecie znaleźć na polskim rynku wydawniczym.

Niestety książki są tylko dwie, a Was drodzy czytelnicy wielu. Dlatego muszę zorganizować mały konkurs i na jego podstawie wybrać kto książkę dostanie.

Zasady są proste, chce was poznać dlatego oczekuje na Wasze selfie z kieliszkiem albo butelką wina. Najzabawniejsze wybierze moja nastoletnia córka, a jako przedstawiciel pokolenia internetów i fejsbuków ma w tym doświadczenie.

Niestety to nie wszystko, trzeba jeszcze rozszyfrować pewien skrót. Tym skrótem jest GSM, określa on trzy odmiany z których słynie dolina Rodanu. (podpowiedź znajdziecie w artykułach na blogu)

Prawidłowe zgłoszenie musi zawierać wasze zdjęcie i listę trzech szczepów  rozszyfrowujących skrót GSM.Czekam przy mojej skrzynce e-mail : blurppp@interia.pl, proszę wpiszcie w temacie konkurs, w ten sposób będę miał pewność, że żaden filter antyspamowy nie wstrzyma waszego zgłoszenia  Trzeba się spieszyć, na Wasze zgłoszenia czekam do niedzieli 30 listopada 2014 roku, do godziny 20.00. Nie musicie podawać żadnych swoich danych osobowych. Zwycięzcy zostaną o to poproszeni zwrotnym mailem.  Rozstrzygnięcie konkursu ukaże się w dziale krótko w niedzielny wieczór a paczki zostaną wysłane 1 grudnia tak by trafić do Was przed mikołajkami.

Powodzenia.

 

 

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl