Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Mikołajkowo-gwiazdkowe propozycje od Wydawnictwa Muza

Zbliżające się mikołajki i Boże Narodzenie to doskonała okazja, by podarować bliskim książkę. Być może są Państwo w trakcie zbierania pomysłów na idealny prezent. Byłoby wspaniale, gdyby w ewentualnym zestawieniu najlepszych prezentowych inspiracji znalazły się nowości Wydawnictwa Muza. W końcu książka to idealny prezent niemal na każdą okazję. Właściwie dobrana jest gwarancją uśmiechu na twarzy obdarowanego 🙂 Poniżej kilka naszych książkowych rekomendacji:

Zmrozi krew w żyłach. Alex North „W cieniu zła”  

Nowa powieść autora bestsellerowego „Szeptacza”. Wciąga, przyprawia o gęsią skórkę i hipnotyzuje złowieszczą scenerią! „W cieniu zła” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2020 roku. Rytualne morderstwo, nawiedzone przez złe moce miasteczko, budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Fani trzymających w napięciu powieści będą zachwyceni. „W cieniu zła” ma szansę okazać się najbardziej klimatycznym thrillerem tej jesieni! 

Wywoła ogrom emocji. Jennifer Hillier „Małe sekrety”

Intrygująca fabuła, stopniowo narastające napięcie, szokujące odkrycia oraz bohaterowie skrywający brudne sekrety. „Małe sekrety” to jeden z najlepszych psychologicznych suspensów, jakie będziemy mieli okazję przeczytać w tym roku. Jego fabuła tylko pozornie osnuta jest wokół dramatu matki porwanego dziecka. Wraz z rozwojem akcji do głosu zaczynają dochodzić małżeńskie kłamstwa, tajemnice oraz intrygi, a powieść Jennifer Hillier staje się pełnoprawnym przedstawicielem nurtu domestic noir, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Hillier stroni od przemocy i rozlewu krwi, koncentrując się na wnikliwym ukazaniu psychiki bohaterów dotkniętych tragedią. Zbierająca rewelacyjne recenzje książka kanadyjskiej pisarki prowokuje do postawienia sobie pytania, jak daleko może się posunąć zdradzona kobieta i zrozpaczona matka, której odebrano dziecko. „Małe sekrety” zachwycą fanów thrillerów psychologicznych w stylu powieści B.A. Paris, Clare Mackintosh, Ruth Ware czy Kathryn Croft. 

Spowoduje wypieki na twarzy. Kristen Ashley „Zabójczy kusiciel”

Pożądanie, miłość, zuchwali przestępcy, seksowni mężczyźni oraz kobiety, które niczego się nie boją.„Zabójczy kusiciel” to jedna z najlepszych powieści w dorobku Kristen Ashley. Czytelniczki zgodnie porównują ją do „Idealnego mężczyzny” z bestsellerowej serii „Dream Man”, który zachwycał podkreśleniem wartości rodziny i przyjaźni, a także doskonale ukazaną damsko-męską relacją dwojga głównych bohaterów. Wyraziste postaci, zawrotne tempo akcji, błyskotliwe dialogi oraz chwile autentycznego wzruszenia to najmocniejsze strony „Zabójczego kusiciela”. Amerykańska pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w łączeniu gorącego romansu z sensacyjną fabułą i dużą dawką humoru.

Wzruszy do łez. Holly Miller „Nas dwoje”

Są książki, które sprawiają, że serce czytelnika rozpada się na milion kawałków. Poruszają, skłaniają do refleksji, a czasem wywołują morze łez. Przykładem takiej powieści jest „Nas dwoje”. To kobieca proza w najlepszym wydaniu. Zaskakująca świeżością powieść Holly Miller przypomina „Światło, które utraciliśmy” Jill Santopolo. Brytyjska pisarka w fenomenalny sposób, z niezwykłym wyczuciem i delikatnością ukazuje piękno życia i ogromną siłę ludzkich uczuć. Stworzona przez nią historia pozostawia czytelnika w emocjonalnej rozsypce, sprawiając, że jeszcze długo po skończonej lekturze będzie zwlekał z sięgnięciem po kolejną książkę. „Nas dwoje” wkrótce ma zostać zekranizowane przez firmę producencką z Hollywood. 

Wesprze rozwój osobisty. Alina Adamowicz, Joanna Godecka „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka”

Napisany przystępnym językiem, z dystansem i humorem poradnik, który inspiruje do zmiany myślenia. Adresowany jest przede wszystkim do tych, którzy zauważają u siebie skłonność do nadmiernej samokrytyki, mają zaniżone poczucie własnej wartości oraz przejawiają tendencję do wiecznego zamartwiania się. Dzięki zawartym w książce przykładom i praktycznym wskazówkom poznajemy skuteczne sposoby radzenia sobie w sytuacjach, w których do głosu zaczyna dochodzić nasz wewnętrzny krytyk. Proponowane ćwiczenia są łatwe i przyjemne, można je z powodzeniem wykonywać podczas kąpieli, mycia zębów czy dojazdu do szkoły lub pracy.

Dodatkowym atutem są zamieszczone w książce inspirujące wywiady z kobietami znanymi ze świata show-biznesu, które opowiadają, w jaki sposób poradziły sobie z wewnętrznym głosem odbierającym im radość życia. Joanna Godecka i Alina Adamowicz do podzielenia się swoimi doświadczeniami zaprosiły dziennikarki: Dorotę Wellman i Odetę Moro, aktorki: Zofię Zborowską-Wronę i Katarzynę Cichopek oraz piosenkarkę Honoratę Skarbek.

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa