Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Kulinarne propozycje czerwcowe od Edipresse Książki

Joanna Jędrzejczyk Jan Paszkowski „Jedz, śmiej się i walcz!”

Najmłodszy uczestnik i wielkie odkrycie pierwszej edycji Masterchefa, Janek Paszkowski – przepisy. Asia Jędrzejczyk – polska bokserka z międzynarodowymi sukcesami – część motywacyjna. A całość dedykowana pamięci mamy Janka, która niedawno przegrała walkę ze śmiertelną chorobą. O tym, jak żyć po usłyszeniu złej diagnozy, walczyć ze sobą i o siebie i nie dać sobie odebrać radości – w książce tego zaskakującego duetu.

Liczba stron: 224

Cena 49,90 zł

Premiera: 05 czerwiec

 

 


Hanna Lis „Mój świat na talerzu”

Palce lizać! – Nigella Lawson będzie zazdrosna…

Gluten, laktoza, kalorie, masło i cukier. Tych wyrazów Hanna Lis zdecydowanie nie unika. I bardzo dobrze, bo dzięki temu jej książką kucharska aż rozpuszcza się w palcach od wszystkiego co najlepsze w kuchni. Dziennikarka serwuje nam 90 przepisów dookoła świata, które w mig znikają z talerzy. Jej Kung Pao, andaluzyjski chłodnik z migdałów czy ravioli z tymiankowo- szałwiową ricottą, to dopiero początek prawdziwej uczty smaków. Bo Lisowa naprawdę zna się na rzeczy, i dlatego ze zwykłych składników z „sieciówek” robi dzieła sztuki. A każde danie doprawione jest jej autorskimi zdjęciami i kipiącym humorem tekstem. Bo jej przepisy to nie tylko posiłki na talerzu, ale przede wszystkim wspomnienie podróży, przygody, spotkanej osoby, miłej chwili.

Liczba stron: 320

Cena 44,90 zł

Premiera: 05 czerwiec


Jola Caputa „Pani Jola II- W rodzinnej kuchni”

Tym razem przebojowa blogerka Jola Caputa będzie gotować z rodziną – córką Sylwią i synem Grzegorzem. Każde z nich ma nieco inne podejście do kuchni, możemy więc się spodziewać odważniejszych przepisów i bardziej zdecydowanych smaków.

Liczba stron: 224

Cena 39,90 zł

Premiera: 19 czerwiec

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa