Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Kryminalna jesień w Novae Res!

Jesień to pora roku, kiedy o dreszcz niepokoju potrafi przyprawić nawet szmer liści za oknem. Niebezpieczeństwo może czaić się za rogiem… lub też na stronach jednej z książkowych nowości wydawnictwa Novae Res! Zanurz się w mrocznym świecie kryminalnych opowieści.

Sylwia Gillis “Dom obok”

Czy uda Ci się przejrzeć grę pozorów, która toczy się za drzwiami Domu obok…? Mieszkańcy łódzkiego osiedla wiodą spokojne, normalne życie. Nic nie wskazuje na to, że 30 lat temu okolicą wstrząsnęły dwa brutalne morderstwa małych dziewczynek. Nikt również nie podejrzewa, że nastoletnia Julia, główna bohaterka powieści, może odkryć nowe fakty dotyczące tragicznych wydarzeń z przeszłości. Co skrywa sąsiedni dom należący niegdyś do rodziny mordercy? Sięgnij po książkę i dowiedz się, do czego są w stanie posunąć się ludzie, by ich tajemnice nigdy nie wyszły na jaw…

Wystarczy chwila, by zakończyć życie konwalijki, jest bowiem delikatna i choć lubi cień, to mrok może ją pochłaniać…

Przekonaj się, czy ciekawość okaże się pierwszym krokiem do obudzenia demonów przeszłości!

 

 

 


Krzysztof Jasza “Tajemnice suwalskiego jeziora”

Młoda projektantka wnętrz, Magda Żaboklicka, kieruje remontem położonej na odludziu willi. Kiedy pewnej grudniowej nocy na budowie dochodzi do niepokojącego incydentu, dziewczynie z pomocą spieszy Waldemar Mrocz, redaktor niszowego miesięcznika, który przemierza kraj, tropiąc przejawy paranormalnej aktywności. Groźne istoty ze strefy mroku zdają się niecierpliwie oczekiwać jego przybycia, aby w końcu ujawnić pełnię swoich możliwości… Czy aspirant Nowicki zdoła wyjaśnić serię niesamowitych wydarzeń? A może będzie zmuszony zaakceptować hipotezę o grasujących w okolicy stworach z prastarych legend?

Sęk w tym, że strach nie potrzebuje żadnych logicznych wymówek, aby wykiełkować. Wystarczy mu noc i pożywka dla wyobraźni.

Uważaj. nie ma znaczenia, czy wierzysz w moce ciemności – one i tak cię znajdą.

 

 


Karolina Kasprzak-Dietrich “Velveteen Youth”

Na obrzeżach Gniezna policjanci odkrywają zwłoki Piotra Nowaka, znanego i powszechnie szanowanego urzędnika, zamordowanego w brutalny sposób. Z każdym dniem staje się jasne, że ujęcie zabójcy będzie znacznie trudniejsze, niż zakładano na początku. Nowak najwyraźniej nie był wzorem do naśladowania: szantaż, gwałt, pranie brudnych pieniędzy, porwanie dziecka, a wszystko to pod przykrywką luksusowego stylu życia. Podejrzanych przybywa niemal tak samo szybko, jak pytań bez odpowiedzi. Czy orientacja seksualna denata ma związek z jego śmiercią? I jak wiele osób zginie, nim uda się dotrzeć do prawdy?

Jeśli raz pozwoli się na zło, ono wraca, by zebrać kolejne żniwo…

Dowiedz się, ile jest w stanie zapłacić człowiek, by ukryć przed całym światem swoją prawdziwą twarz!

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa