Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Kristen Callihan „Niegrzeczny idol” – zapowiedź

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka pokazuje, że prawdziwa miłość najczęściej przychodzi niespodziewanie, a o uczucia warto walczyć. Może znajomość, która niekoniecznie dobrze się zaczęła, okaże się najważniejsza w życiu. Światowy bestseller – „Niegrzeczny idol” autorstwa Kristen Callihan do polskich księgarń trafi już 17 czerwca!

Ona – zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On – facet o powierzchowności herosa i boskiej arogancji. Wokalista i gitarzysta jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów rockowych, który wiedzie życie jak w cudownym śnie. Nieziemsko przystojny, czarujący, seksowny i… perwersyjny. Na pierwszy rzut oka różni ich dosłownie wszystko. Łączy? Muzyka i niewytłumaczalna chemia.

„Niegrzeczny idol” może przywoływać skojarzenia z kinowym hitem „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Wspólna trasa koncertowa daje bowiem początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Miłości bożyszcza tłumów Killiana do Libby – zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która okazała się bardziej uzależniająca niż wszystkie fanki świata. Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać? Czy Killian znajdzie sposób, by wyciągnąć Libby z jej pustelniczej skorupy i zatrzymać przy sobie? Kristen Callihan stworzyła niezwykłą opowieść o dwojgu ludzi, którzy muszą nauczyć się walczyć o to, czego pragną najbardziej – siebie nawzajem.

Fanpage: facebook.com/NiegrzeczneVipSeries/


Kristen Callihan – laureatka nagrody RITA oraz dwóch nagród RT Reviewes’s Choise. Jej powieści doczekały się znakomitych recenzji w „Publishers Weekly” i „Library Journal”, znalazły na liście bestsellerów „USA Today”. Debiutancka książka „Firelight” otrzymała RT Magazines Seal of Excellence; „Library Journal” przyznał jej tytuł najlepszej książki roku, „Publishers Weekly” najlepszej książki wiosny, zaś „ALA RUSA nazwała ją najlepszym romansem roku.

Tytuł: „Niegrzeczny idol”

Autorka: Kristen Callihan

Premiera: 17.06.2020

Wydawnictwo: MUZA SA

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa