Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Kontynuacja „Miłości bez scenariusza” już w księgarniach

Napisał Blurppp

okladka_proba-uczucPróba uczuć” to kontynuacja głośnej książki Tiny Reber „Miłość bez scenariusza”. Już  od 12 listopada czytelnicy mogą poznać dalsze losy Tiny i Ryana, którzy choć są zaręczeni, wciąż nie mogą pozbyć się problemów związanych ze sławą – natrętnych fanek i wścibskich dziennikarzy. Zazdrosna dziewczyna, zawodowy kryzys i mroczne sekrety z przeszłości – to tylko nieliczne przeszkody, z którymi będą musieli się zmierzyć zakochani.

Taryn – skromna dziewczyna prowadząca niewielki pub na Rhode Island – nie jest w stanie poradzić sobie z rosnącą popularnością swojego chłopaka. Filmowa kariera Ryana rozwija się w błyskawicznym tempie. Mężczyzna wciąż otrzymuje kolejne propozycje, zaś grono jest zagorzałych fanek stale się powiększa. Najwięcej obaw budzą w Taryn sceny łóżkowe, w które obfitują filmy z udziałem jej ukochanego. Popularność narzeczonego staje się nie lada problemem dla Taryn i wyzwaniem dla ich miłości. Czy burzliwy związek dwojga młodych, tak bardzo różniących się ludzi ma szansę przetrwać?

Autorka kontynuuje rozpoczęte wcześniej wątki, ale także wzbogaca opowieść o nowe: Taryn odkrywa, że została adoptowana, Marie przechodzi przez burzliwy rozwód, zaś Ryan doświadcza zawodowego kryzysu i myśli o porzuceniu aktorstwa.

Tak jak w poprzedniej części także tutaj Tina Raber opisuje mroczną stronę sławy i przeszkody, przez, które musi przejść nawet najmocniejsza miłość. Autorka z  niezwykłą wnikliwością portretuje hollywoodzkie środowisko, w którym aktor staje się marionetką producentów i niewolnikiem własnych sukcesów. Po raz kolejny amerykańska pisarka udowadnia, że jest mistrzynią powieści romansowych.

Tina Reber jest córką bibliotekarki z małego amerykańskiego miasteczka. Pierwszą kartę do biblioteki otrzymała w wieku czterech lat i od tej pory książki zajmują ważne miejsce

w jej życiu. Autorka nie tylko pisze książki, ale także maluje i wykonuje biżuterię. Mieszka na przedmieściach Allentown w Pensylwanii z mężem, synem i papugą o imieniu Percy.

Tytuł: Próba uczuć

Autor: Tina Reber

Wydawnictwo Akurat

Cena detaliczna:

Liczba stron:

Premiera: 12 listopada 2014

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl