Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Konkurs mikołajkowy – wyniki

Napisał Blurppp

No i drugi konkurs za nami. Przypomnę do wygrania były dwa egzemplarze  biblii każdego winomaniaka czyli książki „Wino” autorstwa Andre Domine ufundowane przez Wydawnictwo Olesiajeuk.

Wpłynęło kilkanaście odpowiedzi, głównie od panów, jedynie trzy panie wzięły udział w konkursie. Co do odpowiedzi to poza jedną, wszystkie były  prawidłowe. Dla porządku przypomnijmy GSM to żartobliwe określenie rodańskiej triady jaką tworzą grenache, syrah i mourvedre.

W tej sytuacji zwycięzcy zostali wytypowani na podstawie zdjęć. Prosiłem o zdjęcia zabawne, niosące ze sobą radosne przesłanie i odzwierciedlające dobry humor i pogodę ducha jaka zawsze powinna towarzyszyć winu. I choć radość biła właściwie ze wszystkich zdjęć zdecydowaliśmy się nagrodzić zdjęcia nadesłane przez panów:

Krzysztofa Molika i  pana Grzegorza (w chwili publikacji nie mam jeszcze pełnych danych osobowych). Panowie z pewnością rozpoznają się na zdjęciach.

Poniżej nagrodzone zdjęcia.

Gratulacje dla obu panów. Nagrody wyśle jutro.

 

 

Pan Krzysztof

Pan Krzysztof

Pan Grzegorz

Pan Grzegorz

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl