Krótko

Keylah Missen „Sekretnik współczesnej czarownicy” – zapowiedź

Napisał Blurppp

Magia znów jest w modzie! Czary to coś więcej niż abstrakcyjne pojęcie i kilka efektownych zaklęć, miłosne eliksiry czy tajemne symbole. Magia pokazuje wymiar życia, który jest obok codzienności, a na który zazwyczaj nie zwraca się uwagi. Keylah Missen stworzyła praktyczną i przystępną instrukcję stosowania zaklęć i czarów, by osiągnąć spełnienie w życiu. „Sekretnik współczesnej czarownicy” w księgarniach już 17 października. 

Zaprezentowane w „Sekretniku współczesnej czarownicy” zaklęcia, czary oraz rytuały pochodzą z różnych kultur i sprzyjają powodzeniu oraz miłości. Książka zawiera także recepty na poprawę zdrowia i urody. Są tu przepisy na ziołowe kosmetyki, instrukcje i porady, jak zastosować kryształy i odczytywać symbole, a także podstawy astrologii. Keylah Missen opisuje różne techniki, z których można wybrać te najlepiej odpowiadające naszej naturze i potrzebom.

Ten niewielki przewodnik uczy posługiwania się różnego typu narzędziami ezoterycznymi i tworzenia własnych praktyk – wszystko po to, by na co dzień móc czerpać z korzyści, jakie daje magia. Nie są to skomplikowane procesy, ale mają wielką moc. Bazują na elementach życia codziennego i otwierają na przestrzeń, o której istnieniu się zapomina. Keylah Missen prezentuje rytuały przywoływania dobrych duchów, oczyszczanie domu dzięki właściwościom kamieni, praktykę magiczną z użyciem świec sprzyjającą spełnianiu swoich pragnień. Książka zawiera wskazówki tworzenia własnych zaklęć i narzędzi magicznych, posługiwania się wahadłem czy różdżką. Większość zawartych w książce technik jest prosta do wykonania, a potrzebne do nich składniki łatwe do zdobycia.

„Sekretnik współczesnej czarownicy” to przystępne i praktyczne kompendium wiedzy ezoterycznej, które pokazuje m. in.:

  • jaka potęga tkwi w imionach, liczbach, kolorach,
  • jak zachować zdrowie, młodość i urodę, które „kryją się w naszym wnętrzu”,

  • jakie dobroczynne właściwości zawierają minerały, kamienie, metale i rośliny,

  • jak posługiwać się tarotem,

  • jak wyczuwać oraz badać energię i aurę innych osób,

  • jak wykorzystywać fazy słońca i księżyca do realizacji swoich celów,

  • na czym polega psychomagia i potęga myśli,

  • jaki wpływ na życie mają pory roku,

  • jak medytować i uprawiać jogę.


Keylah Missen – hiszpańska bioenergoterapeutka i fizjoterapeutka, nauczycielka reiki. Już jako dziecko nauczyła się, jak wykorzystywać energię wszechświata. Później została uczennicą australijskiej szeptunki, która przekazała jej nauki potężnego mistrza z Wietnamu. Keylah Missen chciała dać czytelnikom książkę, której jej samej brakowało w chwilach zagubienia – nowoczesny elementarz magii dla stawiających pierwsze kroki, pozwalający swobodnie i bezpiecznie oswajać się z siłami działającymi w życiu człowieka.

Autor: Keylah Missen

Tytuł: „Sekretnik współczesnej czarownicy”

Data premiery: 17.10.2018 rok

Cena: 34,90 zł

Liczba stron: 272

Wydawnictwo : MUZA SA

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl