Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Katarzyna Kalicińska „Abonent czasowo niedostępny, czyli rozwód po polsku” – zapowiedź

Kto dla Miki okaże się największym wsparciem, kiedy po raz kolejny traci wszystko? Dalsze losy pełnej energii i optymizmu Dominiki, znanej z powieści „A miało być tak pięknie!”.  „Abonent czasowo niedostępny, czyli rozwód po polsku” Katarzyny Kalicińskiej już w księgarniach.

Mika, lat trzydzieści z pewnym plusem, ma udane małżeństwo, dzieci, przyjaciół, piękny dom i firmę znakomicie prosperującą w telewizyjnym show-biznesie. Czuje się stuprocentowo spełnioną kobietą. Po wielu zawirowaniach nareszcie wie, że jest w najlepszym momencie swojego życia. A właściwie była – do dziś.

Chcę się z tobą rozwieść. Odchodzę.

Wiadomość od męża spada na nią jak grom z jasnego nieba. Nie może w to uwierzyć. Przecież obiecał, że będzie kochał ją do końca życia! A jednak…

Rozstanie po wielu latach przypomina wojnę, w której rodzina, przyjaciele, znajomi dzielą się, stają po jednej albo po drugiej stronie. Życie Miki zaczyna pędzić jak kolejka wysokogórska. W górę i w dół, w górę i w dół. Odrzucona i rozżalona, rzuca się w pracę, romanse i imprezy do białego rana. Próbuje na nowo ułożyć relacje z przyjaciółmi, dziećmi, telewizyjnym towarzystwem oraz… byłym mężem. Szuka sposobów na dobre życie w zupełnie nowej dla niej sytuacji. Śmiech i łzy towarzyszą jej codziennie.

Ale czy ktoś wie, jak łagodnie przejść przez rozwód?

Kto dla Miki okaże się największym wsparciem, kiedy po raz kolejny traci wszystko? Kobieta chce ocalić to, co najważniejsze. Wszystko chyba jeszcze da się naprawić, a rozbite serce można skleić ponownie?


Katarzyna Kalicińska – producentka seriali i programów telewizyjnych, autorka sukcesu serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Jak mało kto zna świat telewizji i polskiego show-biznesu. Opisała go wnikliwie i z humorem, inspirując się własnym zawodowo-towarzyskim doświadczeniem. Kolejne losy Dominiki postanowiła opisać już sama, bez udziału współautorki poprzedniej książki Małgorzaty Kalicińskiej. To wspólna decyzja obu autorek. Katarzyna, korzystając z dobrych rad Małgorzaty – doświadczonej pisarki, zdecydowała, by „wybić się na niepodległość” i spróbować sił jako pełnoprawna pisarka. Efekt jest piorunująco dobry!

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa