Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Joanna Bagrij ,,Pogranicznik” – zapowiedź

Napisał Blurppp

Przenieś się do malowniczych Gór Orlickich, by rozwiązać jedną z najkrwawszych zbrodni polsko-czeskiego pogranicza! ,,Pogranicznik” w księgarniach już 28 kwietnia.

Chłodnej październikowej nocy na szczycie Orlica zostaje znalezione ciało. Zwłoki półnagiego mężczyzny, porzucone na granicy polsko-czeskiej, są w stanie zaawansowanego rozkładu. Miejscowi policjanci nie mają żadnych śladów poza przedziurawioną czeską monetą z 1900 roku znalezioną w pobliżu zwłok.

W śledztwo angażuje się starsza aspirant Lena Dobrowicz, nowy nabytek orlickiej komendy policji. Gdy ginie kolejna osoba, do sprawy zostaje włączony psycholog kryminalny Oktawian Szakalik. Poznając realia przygranicznej miejscowości, profiler zagłębia się w umysł mordercy, który zostawia wskazówki dotyczące kolejnej planowanej zbrodni. Lena i Oktawian muszą je odczytać, zanim będzie za późno.

Czy policjantom uda się złapać nieuchwytnego seryjnego zabójcę? Jakie znaczenie dla sprawy odgrywają tajemnicze zbrodnie sprzed 21 lat? Jakie tajemnice skrywają główni bohaterowie i z jakich powodów tak usilnie dążą do pojmania mordercy?

„Pogranicznik” to przesycona tajemniczością powieść kryminalna, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Malowniczo opisane scenerie Gór Olickich oraz Kotliny Kłodzkiej, wartka akcja, oraz charyzmatyczni, pełnokrwiści bohaterowie sprawią, że nie będziecie mogli się od niej oderwać!


Joanna Bagrij  –  konkretna i zorganizowana marzycielka o bogatej wyobraźni, którą do pisania książek motywuje potrzeba tworzenia. Urodzona w latach 90. na ścianie zachodniej, wychowana w kulcie książki jako skarbnicy wiedzy, absolwentka kierunku Zarządzanie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zawodowo związana z content marketingiem, SEO i e-commerce. Prowadzi bloga o pisaniu Born to create. Zwolenniczka całorocznej jazdy na rowerze i odpoczynku w formie aktywności fizycznej. Jak sama o sonie mówi, jest pracoholikiem uzależnionym od ciągłego działania. Nie lubi bezczynności. „Pogranicznik” to jej druga książka. Zadebiutowała w 2016 r. powieścią „Oddech Śmierci”.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl