Podróże

Jeszcze kilka godzin i lecimy

Napisał Blurppp

Gdy pisze te słowa leżą przedemna dwie “małpki” czyli buteleczki wódki o pojemności 100ml. Czy to znaczy że jestem alkoholikiem ? Na szczęście nie, po prostu boję się latać a jutro o 9.50 będę już w samolocie. Cel Malta. O ile będzie to możliwe będę starał sie napisać dwa słowa i zamieścić jakieś zdjęcia. Nie wiem jak będzie z dostępem do sieci. Wszystko posprawdzałem a tego nie. Laptopa biorę bardziej jako  fotobank.czas pokarze. Lecę z myślą o słońcu , zwiedzaniu, poznawani dziedzictwa Joanitów. Nie zapominam też o Pale Ale czyli maltańskim piwie oraz o winku z tej wyspy. Wracam w niedzielę wiec popołudniu będą napewno będą pierwsze relacje , zaglądajcie jednak częściej. Jak coś sie pojawi to dam tez notę na facebooka 🙂

Pozdrawiam  i do usłyszenie.

Kufa jak ja sie boje lecieć,  choć latam dość często , jedyne lekarstwo to małpki.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl