Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Jess Ryder „Tylko jedna noc” – zapowiedź

Kolejna książka Jess Ryder przykuje czytelników do fotela, zaskoczy i napełni paranoiczną nieufnością do każdego z bohaterów.

Ktoś obserwował Amber z daleka. Ktoś, kto jej nienawidzi i zazdrości.

Amber i George to świeżo upieczeni rodzice, przechodzący kryzys w swoim związku. Ona bardzo pragnęła dziecka, ale macierzyństwo ją przytłacza. Kiedy oboje postanawiają na jedną noc zostawić siedmiomiesięczną córkę pod opieką siostry Amber, dziewczynka znika z łóżeczka…

Teraz już nic nie będzie takie jak przedtem. Nakręca się spirala tajemniczych, niepokojących wydarzeń.

Jeśli dziecko się nie znajdzie, Amber nie wybaczy siostrze i mężowi, który namówił ją na weekendowy wypad. Tylko czy ona sama jest bez winy? Młoda matka ma pewien sekret, dotychczas dobrze skrywany – czy to możliwe, że ktoś jeszcze zna prawdę i chce ją zmusić do zapłaty za kłamstwo?


O autorce:

Pod pseudonimem Jess Ryder ukrywa się Jan Page, pisarka, scenarzystka, dramaturżka i nagradzana producentka telewizyjna, która po latach tworzenia dla dzieci postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu thrillerów. Jej drugą pasją jest garncarstwo. Nakładem wydawnictwa Słowne (dawniej: Burda Książki) ukazały się jej bestsellerowe thrillery: Wszystkie nasze tajemnice (2019), Zmyślenie (2020) i Wszystkie moje kłamstwa (2021).

Opinie polskich czytelników o poprzednich książkach autorki:

Przemoc domowa jest niewątpliwie czymś strasznym. Trudnym nie tylko dla samej ofiary ale i jej całego otoczenia. Mimo że to motyw chętnie wykorzystywany ostatnimi czasy przez autorów, każdy ma na niego troszkę inny pomysł. Ten był rewelacyjny! Bardzo wam Zmyślenie polecam.

opetanimczytaniem.pl

Zmyślenie – Czuję się pozytywnie zaskoczona, ponieważ dopiero w finale zrozumiałam jak bardzo mylne były moje pierwsze założenia i podejrzenia. Autorka stworzyła historię w pełni wiarygodną a jednocześnie przypominającą niemalże literaturę grozy, gdy z czasem dom staje się jednym z głównych bohaterów.

thievingbooks.blogspot.com

 Wszystkie nasze tajemnice to bardzo dobry thriller, który trzyma w napięciu od samego początku do końca. Ciągłe zwroty akcji i intryga za intrygą sprawiają, że podczas czytania mamy niezły mętlik w głowie.

kruchebabeczki.blogspot.com

Wszystkie nasze tajemnice – Po przeczytaniu Wszystkich moich kłamstw i Zmyślenia myślałam że znam pióra Jess Ryder i jej talent do manipulacji czytelnikiem. W kolejnej jej książce, ponownie dałam sobie zamydlić oczy…

LenkaMaj, lubimyczytac.pl

Książka Wszystkie moje kłamstwa pokazuje jak jedno kłamstwo (nawet długo niewykryte) może odmienić życie człowieka. Wraz z innymi bohaterami odczuwamy ich emocje, a nawet staramy się ich zrozumieć. Sami zastanawiamy się, co byśmy zrobili w tej sytuacji.

uwielbiamytestowanie.blogspot.com

 Wszystkie moje kłamstwa: Bardzo polecam lekturę osobom, które lubią bawić się emocjami i są wrażliwcami bądź empatami. Warto poznać poruszony temat z perspektywy dwóch stron: matki i córki.

Diana Łętocha, kulturalnemedia.pl


Autorka: Jess Ryder

Tytuł: „Tylko jedna noc”

Premiera: 29 września 2021

Wydawnictwo Słowne 

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa