Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Pół serio

Jak popełnić samobójstwo? Recepta na szybką i bezbolesną śmierć.

Napisał Blurppp

Cześć, pewnie jest Ci źle i zaczynasz się zastanawiać czy nie skończyć tego raz a dobrze. Wierz mi, nie jesteś jedyny, któremu jest źle i pod górę. Co dnia myśli o tym setki osób, na ostateczny krok co rocznie decyduje się ponad dziesięć tysięcy osób, większość skutecznie. Nie bądź jednym z nich, jest przynajmniej kilka powodów by dać sobie więcej czasu.

Czy skakałeś kiedyś na bungee, czy spróbowałaś kiedyś kieliszek wina starszego niż ty, czy pływałeś kiedyś przy pełni księżyca w zatoczce na którejś z śródziemnomorskich wysp. Jeżeli twoja odpowiedź brzmi „NIE”, to szybko zamień ją na „JESZCZE NIE”. Póki jesteś po tej stronie tęczy wszytko jest możliwe. Każdy ma słabsze dni, każdego czasem dopadają ciemne myśli, a wielu z nas boryka się bardzo ciężką chorobą jaką jest depresja.

Wielu z nas, często przy pomocy specjalistów, albo zwyczajnych dobrych ludzi jakoś sobie jednak z tym radzi. Poradzisz sobie i ty. Jeżeli w to wątpisz to zamiast wpisywać w googla zapytania w rodzaju „bezbolesne samobójstwo, „z którego piętra skoczyć by się zabić” czy „jak popełnić samobójstwo” zamiast tego wklep „najpiękniejsze miejsca świata”, „niesamowite widoki” czy „najzabawniejsze książki”. Zobacz jak wiele chce ci zaoferować ten świat, to wszystko czeka nie ciebie, wystarczy sięgnąć. Jesteś do tego zdolny, zechciej tylko chcieć. Jeżeli uważasz, że sam nie dasz rady, a w dodatku wokół ciebie same dupki, to zawsze może zadzwonić do ludzi którzy nie tylko chcą ale i wiedza jak ci pomóc. Poniżej masz listę

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowe

Choć z pozoru może się wydawać, że jesteś sam w tłumie, ze nikogo nie obchodzi co myślisz i jakie masz problemy, że jesteś na marginesie to się mylisz. Jesteś ważny, jesteś wyjątkowy. Na tym świecie nie ma drugiej takiej osoby jak ty. Nasz świat bez ciebie będzie uboższy, dlatego nie możesz od nas odejść, nie możesz nam tego zrobić. Nie możesz tego zrobić otoczeniu, najbliższym a przede wszystkim sobie. Masz przecież tyle wciąż niezrealizowanych marzeń. Wciąż nie wypiłeś wina starszego niż ty. Popatrz na zdjęcie poniżej, to miejsce czeka na ciebie, Bo świat jest po twojej stronie, choć czasami wydaje się ci  inaczej. Zacznij chcieć, okazja zjawi się sama, nagle i niespodziewanie, daj sobie jeszcze jedną szansę. Na ten moment może wystarczy jak zadzwonisz pod jeden z powyższych telefonów.

samobojstwo-1

 

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl