blogowe Krótko Wino i destylaty

Inauguracja działu “Krótko”

Napisał Blurppp

news2

Od dnia dzisiejszego w ramach bloga, pod nazwą „Krótko” będzie funkcjonować malutki i skromny dział informacyjny.  Będą to kilkuzdaniowe informacje o degustacjach, wydarzeniach, zapowiedziach książkowych, promocjach cenowych i innych ciekawych wydarzeniach.

Nie będzie tam żadnych opinii, czysta informacja. Kategoria będzie uaktualniana w miare często, jak sił starczy i czas pozwoli nawet kilka razy dziennie. Na stroni głównej będzie dostępnych 5-6 Najnowszych informacji. Reszta oczywiście pozostanie w archiwum.

Importerów bary, organizatorów, wydawców i wszystkich innych zainteresowanych publikacja ich materiałów proszę o podsyłanie informacji na adres email blurppp@interia.pl

Informacje z załączoną ilustracją będą traktowane priorytetowo.

Czytelników i dostarczycieli informacji zapraszam

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl