Krótko

Faktoria Win Zaprasza na kieliszek wina [Warszawa]

Napisał Blurppp

faktoria-win-logo

Już dziś, 28 listopada, w warszawskim Teatrze 6.piętro rozpocznie się cykl wydarzeń „Faktoria Win Zaprasza”. W ramach cyklu, dla obecnych w warszawskich teatrach gości Faktoria Win będzie organizować bezpłatne degustacje. Wydarzeniom przyświeca idea połączenie kultury picia wina ze sztuką.

Cykl „Faktoria Win Zaprasza” rozpocznie się od degustacji win przygotowanych dla widzów spektaklu „Słoneczni Chłopcy” w Teatrze 6. Piętro. Wina, których goście będą mieli okazję spróbować, zostały dobrane tak, by pasowały do nastroju sztuki oraz okazji. Faktoria Win poczęstuje wszystkich chętnych lampką wina na godzinę przed spektaklem, w jego przerwie oraz po zakończeniu.

Degustacja w mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki teatrze odbędzie się również w sobotę, 29 listopada jako doskonały dodatek do sztuki „Czechow Żartuje!”. Kolejne spotkania zaplanowano na 30 grudnia i Sylwestra. Współpraca będzie także kontynuowana w roku 2015.

Faktoria Win na organizowanych wydarzeniach, będzie nie tylko raczyć  gości lampką dobrego wina, ale także edukować o rodzajach tego trunku oraz kulturze jego picia. Akcja docelowo będzie realizowana przy współpracy z wieloma podmiotami w Warszawie oraz w innych miastach Polski.

Więcej informacji o Faktorii Win stronie www. Faktoriawin.pl


Zródło: Informacja prasowa

 

 

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl