Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Recenzje

Dwa kawałki na poprawę humoru

Ostatnie dni na chwile odbiły mnie od polityki i wcale tego nie żałuje. Niedzielny grill zaowocował resetem sytemu. Odpocząłem, doceniłem jaką przyjemności daje spędzanie czasu z ludźmi którzy podzielają twoje poglądy. Posłuchałem sporo dobrej muzyki w PR3  był „Polski top wszechczasów”. Trochę powspominaliśmy i pośpiewaliśmy.

Teraz niestety życie wraca do normy. Polityka znowu bluzga, złoty poleciał na łeb na szyję w dół w stosunku do euro co oznacza, że wyjazd na Maltę podrożał o 5%. Giełda leci w dół, oszczędności tracą wartość . A ja ma to wszystko gdzieś, urok zresetowanego sytemu i sobie muzyki słucham. Za oknem pogoda jak na początek listopada a nie na początek maja. Dlatego humor poprawiam dwoma kawałkami. Pierwszy z nich to właściwie nie znana w Polsce kapela „Scouting for girls”  i ich kawałek „I Wish I Was James Bond” oglądając teledysk proszę zwrócić uwagę na skrzypaczki.

Niestety muszę dać link, obiektu nie da się osadzić, ach te prawa autorskie   target=”_blank”>Kliknij tu

Drugi to dość popularny w naszym kraju Matt Dusk. Coraz częściej nazywany jest następcą Franka Sinatry. Ku naszej uciesze dość często koncertuje w Polsce. Zapraszam na kilka minut przy których noga sama wybija rytm. Panie i Panowie „Back In town”

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl