Krótko

Cathy Glass ,,Córeczka tatusia” – zapowiedź

Napisał Blurppp

Mała zagubiona dziewczynka. Załamany ojciec. Wstrząsające odkrycie. „Córeczka tatusia”, kolejna wzruszająca powieść bestsellerowej autorki Cathy Glass, już w księgarniach.

coreczka_tatusia_okladkaDo Cathy, która prowadzi rodzinę zastępczą trafia Beth, siedmiolatka wychowywana przez samotnego ojca, Derka, który choruje na depresję i znajduje się w szpitalu. Beth ma zostać w rodzinie zastępczej przez krótki okres, dopóki Derek nie wyzdrowieje. Dziewczynka jest zadbana i dobrze wychowana. Jest bardzo przywiązana do swojego ojca i za nim tęskni. Wydaje się, że zapewniał jej najlepszą opiekę. Jednak coś w ich relacjach budzi w Cathy niepokój… 

  • Lubię ładnie wyglądac dla Ciebie, tatusiu.
  • Przecież Cię nie widzę.
  • Wiem, ale możesz wyobrazić mnie sobie w różowej sukience, prawda?
  • Mogę – zgodził się. – Zamykam oczy i widze Cię w różowej sukience, z włosami opadającymi na ramiona jak u prawdziwej księżniczki: książniczki tatusia.
  • A Ty jesteś moim księciem! – wykrzyknęła Beth.
  • I będziemy żyli długo i szczęśliwe w magicznym zamku. Tylko Ty i ja.

(fragment książki)


Cathy Glass – brytyjska autorka bestsellerów, która od ponad dwudziestu pięciu lat prowadzi rodzinę zastępczą. Ma troje własnych dzieci. Więcej o Cathy Glass można dowiedzieć się z jej angielskiej strony internetowej: www.cathyglass.co.uk. 

Autor: Cathy Glass

Tytuł: ,,Córeczka tatusia”

Wydawnictwo: Muza SA

Data premiery: 16.11.2016 r.

Liczba stron: 352

Cena: 34,90 zł

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl