Codzienność

Blog powraca

Napisał Blurppp

Minęło ponad pół roku od mojego ostatniego wpisu „O gównie się nie dyskutuje”. Długo milczałem, chyba zbyt długo. Od pewnego czasu znowu odczuwam potrzebę napisania kilku słów. Nie bez znaczenia są tez emaile które dostałem od czytelników.  Miło mi i bardzo za nie dziękuje.

Przez te kilka miesięcy działo się u mnie raz lepiej raz gorzej. Zdecydowanie najgorszym  była śmierć mojego dziadka. Panie świeć nad jego duszą. Bardzo mi go brakuje.

W międzyczasie miałem okazje przekonać się o jakości egipskiej służby zdrowia, to dzięki żonie która postanowiła być Hardcorem i w efekcie spadła z wysokości 2 metrów na plecy. Dodam że spadła na schody. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Zawodowo zajmuje się czym się zajmowałem. Jeżeli chodzi o hobby to wciąż te same czyli muzyka, literatura i fotografia. Za to miałem króciutki romans z polityka. Zainteresowała mnie inicjatywa Janusza Palikota. Okazało się że jednak z małymi wyjątkami nie odpowiadają mi ludzie których ten projekt przyciąga.  Nie spodziewałem się, że nawet na tak niskim poziomie jest tak wiele bezpardonowych gierek. Nadal Januszowi kibicuję ale działaczem raczej nie będę.

Co do samego blogu to chyba nie będzie codziennych publikacji, będą tez chyba trochę krótsze. Po prostu brak czasu. Zauważyliście pewnie też nową szatę graficzna. Ma nadzieje że wam przypadłą do gustu. Jak znajdziecie w niej jakieś bugi proszę o  kontakt na blurppp@interia.pl

Mam tez pewien nowy pomysł na dodatkową działalność, ale o tym na razie cicho sza. Opowiem w stosownym momencie.

Wszystkich i nowych i starych czytelników zapraszam.

Dziś prócz tego wpisu jeszcze jeden. Krótka recenzja jednej z przeczytanych ostatnio książek.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl