Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

After – bestselerowy cykl z USA nareszcie w Polsce

Napisał Blurppp

Ma ponad 200 000 obserwujących na Twitterze i prawie 300 000 na Instagramie. W Polsce można już przeczytać fanowskie tłumaczenie After, które doczekało się ponad 7 milionów odsłon i tysięcy komentarzy.

Nazywa się Anna Todd ma 25 lat i mieszka z mężem w Teksasie. Swoją debiutancką powieść opublikowała na Wattpad (ponad MILIARD odsłon) . Zainteresowanie przerosło wszelkie jej oczekiwania!

after-128 stycznia tego roku, nakładem wydawnictwa Znak, ukarze się pierwsze w Polsce profesjonalne wydanie pierwszego tomu jej bestselerowego cyklu „After”. Opowieści o historia pierwszej prawdziwej miłości i namiętności.

To zmysłowa opowieść o sile wyniszczającego uczucia. Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina, i to, co zdarzyło się później.
Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Ale spotkanie Hardina, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała. Czy miłość i namiętność są w stanie wyleczyć rany z przeszłości? I ile Tessa jest w stanie znieść w imię miłości? To miał być czas wytężonej nauki i intensywnych studiów,a stał się początkiem fatalnego zauroczenia!

Tessa – grzeczna dziewczynka i Hardin, który nigdy nie przestrzega zasad, to para, która nigdy nie powinna się spotkać. Szaleńcza miłość i nienawiść, erotyczne uniesienia, wielkie przyjaźnie i skomplikowane relacje, emocjonalne kryzysy i moralne dylematy. Już przy ich pierwszym spotkaniu Hardin zmienił jej życie na tyle sposobów. Filmy, które oglądała jako nastolatka, szybko stały się jej życiem, a ich śmieszne zawiłe fabuły – jej rzeczywistością. Czy postąpiłaby inaczej, gdyby wiedziała, co ją czeka? Tego nie była pewna. Czasami myślała o bólu, który jej zadał, o głębokiej tęsknocie za tym, kim była, o chaosie tych chwil, gdy czuła, że jej świat wywraca się do góry nogami….Była pewna tylko jednego – jej życie i jej serce już nigdy nie będą takie same, nie po tym, jak wdarł się w nie Hardin.

Planowane wydania kolejnych tomów serii After:

  • Tom drugi: kwiecień 2015
  • Tom trzeci: czerwiec 2015
  • Tom czwarty: wrzesień 2015

Źródło: materiały informacyjno reklamowe wydawcy

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl