Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Bella Di Corte „Cash”- zapowiedź

Napisał Blurppp

Wychodząc z więzienia, Cashel „Cash” Kelly ma tylko jeden cel – pomścić śmierć swojego ojca. Nie spodziewa się, że intryga zejdzie na drugi plan, gdy jego serce skradnie nieustraszona Keely…Cash” Belli Di Corte, mistrzyni nowojorskich romansów mafijnych, to drugi tom z zapierającej dech w piersi serii Gangsterzy Nowego Jorku”. Już 8 września w księgarniach.

Pragnął zemsty a nie miłości na całe życie

Dziesięć lat. Tyle czasu Cash spędził za kratkami. Tak naprawdę powinien spędzić jeszcze więcej w końcu mafia to jego rodzinny biznes. Jednak lata spędzone w więzieniu nie spowodowały, że nauczył się przestrzegać prawa. Wręcz odwrotnie, stał się bardziej bezwzględny, a jego reputacja w gangsterskim światku wzrosła. Cash to gość, z którym nie warto zadzierać.

Teraz jego jedynym celem jest zemsta. Całą uwagę skupia na Scotcie Stonie  policjancie, który jest odpowiedzialny za upadek rodziny Kelly. Jedyną słabością Scotta jest Keely, piękna, acz zdystansowana narzeczona. Cash postanawia ją uwieść. Chce, by serce Scotta zostało złamane, nim przeszyje je kula z pistoletu gangstera.

Rudowłosa Keely okazuje się jednak twardą sztuką. Mimo braku pieniędzy i perspektyw na lepsze życie dziewczyna nie odda serca byle komu. I chociaż nie może przestać myśleć o  Cashu, Keely czuje, że za jego hipnotyzującymi zielonymi oczami kryje się coś więcej… Coś niebezpiecznego…

„Cash” to drugi tom serii książek Belli Di Corte o włoskich rodzinach gangsterskich Nowego Jorku, miasta, w którym tylko bogaci mogą żyć, a reszta skazana jest jedynie na przetrwanie. Każda z książek, chociaż dzieją się w tym samym światku włosko-irlandzkiej mafii, jest osobną historią.

Bella Di Corte  – pisarka amerykańska z Nowego Orleanu. Mistrzyni romansu mafijnego. Autorka dwóch serii książek o włoskich rodzinach przestępczych: „Gangsterów Nowego Jorku” oraz „Rodziny Faustich”. Prywatnie: mama jednej córki i trzech psów. Gdy akurat nie spisuje kolejnej ekscytującej opowieści o twardzielach skrywających czułe serca i silnych kobietach, które pomagają im je odnaleźć, zajmuje się gotowaniem, fotografią oraz spędzaniem czasu z mężem i córką

Fanpage: facebook.com/GrzeszneKsiazki

Instagram: instagram.com/grzeszne_ksiazki/

Tytuł: „Cash”

Autorka: Bella Di Corte

Data premiery: 8 września  2021

Przekład: Kaja Burakiewicz

Cena: 44,90 zł

Liczba stron: 384

Wydawnictwo Muza

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl