Krótko

Autor „13 powodów” w Warszawie!

Napisał Blurppp

„13 powodów” od dziewięciu lat utrzymuje się na liście bestsellerów „New York Times’a”. Netflix zrealizował głośny 13-odcinkowy serial o tym samym tytule, który wywołał na świecie debatę na temat problemów młodzieży w erze smartfonów. Autor powieści, Jay Asher wraca do fanów z love story „Światło” (Dom Wydawniczy Rebis), o której opowie 28 listopada w salonie Empik Junior w Warszawie.

Sierra prowadzi podwójne życie, a jego rytm wyznaczają święta Bożego Narodzenia. Jedno to życie w Oregonie, przy plantacji drzewek choinkowych, którą prowadzi jej rodzina. Drugie to życie świąteczne, kiedy przychodzi czas ich sprzedaży i wszyscy przenoszą się na miesiąc do Kalifornii. Gdy podczas jednej ze świątecznych podróży poznaje Caleba, wszystko się zmienia. Calebowi daleko do idealnego chłopaka. Kiedyś popełnił ogromny błąd, którego cenę wciąż płaci. Sierra potrafi w nim jednak zobaczyć coś więcej niż jego przeszłość i jest gotowa zrobić wszystko, by pomóc mu odzyskać wiarę w siebie. Bohaterowie „Światła” odkrywają coś, co może przezwyciężyć nieporozumienia, podejrzliwość i niechęć, które narastają wokół nich: prawdziwą miłość.

Jay Asher – autor piętnastu książek, w tym, bestsellera „13 powodów”. Nagrodzony m.in. przez International Reading Association i YALSA w kategorii literatura dla młodzieży.

28 listopada, godzina 18.00

Empik Junior

Marszałkowska 116/122, Warszawa

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl