Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Aleksandra Świderska „Miasto gasnących świateł. Mgła” – zapowiedź

Poznaj tajemniczą historię wrocławskiego detektywa podążającego śladem seryjnego mordercy. Odkryj „Miasto gasnących świateł. Mgła” debiutancką książkę Aleksandry Świderskiej.

Odwiedź Wrocław – Miasto gasnących świateł

Niejednoznaczne postaci, zagęszczająca się fabuła i tajemnica, której poznanie może kosztować życie. Witaj w Mieście gasnących świateł, gdzie dobro i zło nieustannie się przeplatają.

Nie tak łatwo jest uciec przed demonami przeszłości… Adam Aleksandrowicz, wrocławski policjant, wie o tym lepiej niż ktokolwiek inny. Na ulicach miasta kolejne osoby padają ofiarami seryjnego mordercy. Duet detektywów Aleksandrowicz- Soyta staje przed wyzwaniem schwytania psychopaty. Czy zdążą go namierzyć, nim zaatakuje ponownie?

To zemsta.

– Zemsta za co? Kogo? – spytał, szybko łapiąc tok myślenia Elki.

– A za co ludzie się mszczą?

Konrad wzruszył ramionami i zaczął się głośno zastanawiać:

– Bo ja wiem… Za zdrady. Złamane serce. Odbicie ukochanej osoby.
Ale to wszystko zwykłe sprawy normalnych ludzi. Za co może mścić się
psychopata?

– Za to samo.

Czy tajemnica, której poznanie może kosztować życie, wyjdzie na jaw? W mieście gasnących świateł niczego nie można być pewnym.


O Autorce:

Aleksandra Świderska – Emigrantka z doświadczeniem – mieszkała już w trzech różnych krajach, obecnie przebywa w Szwajcarii. Swój warsztat pisarski szlifowała na portalach internetowych, takich jak Piszemy.pl. Jest szeroko rozpoznawalną autorką fanfiction, a jej opowiadania, publikowane w języku angielskim na portalu Archive of Our Own (www.archiveofourown.org/), znalazły kilkudziesięciotysięczne grono odbiorców. Autorka prowadzi również profil na Instagramie (www.instagram.com/alexandraswiderska/).

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa