Krótko

Aleksandra Rożnowska „Sportsmama” – zapowiedź

Znana trenerka i fizjoterapeutka w trakcie ciąży przytyła 20 kg. Dziś nagrania, na których ćwiczy z kilkuletnim Tymkiem biją rekordy popularności w sieci. „Sportsmama” to autorski program Aleksandry Rożnowskiej na odzyskanie formy w 12 tygodni po porodzie. Premiera już 1 marca.

Wróć do formy w 90 dni po porodzie

Absolwentka AWF, trenerka fitness, fizjoterapeutka. Sport był całym jej życiem. Wraz z zajściem w ciążę wszystko się zmieniło. Mdłości praktycznie nie pozwoliły jej wyjść z łóżka przez pierwszy trymestr. Na ciążowe dolegliwości, jak na złość, pomagał tylko fast food. Skończyło się złym samopoczuciem i kilkudziesięcioma kilogramami więcej. Nie poddała się. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu szybko udało jej się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Postanowiła pokazać innym mamom, że się da. Opracowała kompletny 12-tygodniowy program oparty na planie treningowym i zbilansowanej diecie. Dziś wie też, że to, co dzieje się z ciałem w czasie ciąży należy przyjąć ze spokojem. Każda kobieta w ciąży tyje, każda tyje inaczej i to jest zupełnie normalne.

„Sportsmama” to książka dla kobiet, które nie są w zwykłej sytuacji kogoś, kto po prostu postanowił „wziąć się za siebie”. Skierowana jest do wszystkich mam, które niedawno urodziły dziecko i boją, że to, co stało się z ich ciałem jest nieodwracalne. Rożnowska w swoich radach jest zaskakująco racjonalna. Nieprzespane noce, kolki, ząbkowanie, strach o dziecko. Wie, jak to wszystko potrafi przytłoczyć, gdy na dodatek nie akceptuje się swojego ciała. Plan treningowy wprowadza więc stopniowo. Zachęca do aktywności już w pierwszej dobie po porodzie. Przeprowadza świeżo upieczone mamy przez doświadczenie połogu. Pokazuje, jak połączyć treningi z zabawą z dzieckiem i prezentuje plan treningowy rozpisany na 90 dni, połączony ze zdrową dietą. W książce znajdzie także propozycje szybkich, zdrowych i nieskomplikowanych dań, które pozwalają jeść i jednocześnie chudnąć. Bez wyrzeczeń, zakazów i drogich, ciężko dostępnych produktów. Wszystko po to, by powrót do formy nie był katorżniczą pracą, a osiągalnym celem.


Aleksandra Rożnowska – trenerka i fizjoterapeutka, absolwentka AWF. Jako trenerka personalna i autorka bloga „Sportsmama” pomogła tysiącom mam w całej Polsce odzyskać formę po porodzie. Efekty jej pracy można zobaczyć tutaj: http://www.sportsmama.pl/kategorie/efekty-treningow/. W lutym ukaże się jej pierwsza książka „Sportsmama”.

Tytuł: „Sportsmama”

Autor: Aleksandra Rożnowska

Premiera: 1.03.2017

Cena: 39,90 zł

Wydawca: Wydawnictwo MUZA SA

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl