Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Alek Rogoziński „Dom Tajemnic” – zapowiedź”

Reality show „Dom tajemnic” zapowiada się na niekwestionowany HIT nowej ramówki wiodącej stacji telewizyjnej, Tele-Pol. Czy jest coś co może pójść nie tak? Oczywiście! Zacznijmy choćby od trupa, który pojawia się już w pierwszych minutach premierowego odcinka na żywo…

Książe Komedii Kryminalnej zaprasza na reality show

Alek Rogoziński, jak mało kto, potrafi rozbawić swoich czytelników, choć jego bohaterom nie zawsze jest do śmiechu. Najnowsza – dwunasta już w jego dorobku – książka autora trzyma wysoki poziom, gwarantując czytelnikom to, do czego przez lata się przyzwyczaili – wciągającą intrygę i komizm, wywołujący trudne do opanowania salwy śmiechu.

„Dom tajemnic” to dowód na to, że autor jest wnikliwym obserwatorem świata popkultury i show-biznesu. Środowisko celebryckie ukazane jest tu w krzywym zwierciadle, ale bez nadmiernej złośliwości czy hejtu. Dodatkową zabawę z pewnością zapewni próba odnalezienia pierwowzorów występujących w książce, charakterystycznych, kreślonych pewną kreską postaci.

Misternie skonstruowana intryga kryminalna i chęć poznania odpowiedzi na pytanie – kto stoi za kolejnymi morderstwami w „Domu tajemnic” sprawi, że czytelnik nieraz będzie musiał walczyć z pokusą, aby przeskoczyć kilka zdań lub stron do przodu. Od tej książki po prostu nie sposób się oderwać!

Mariusz i Dominika znajdą się w naszpikowanym pułapkami domu-labiryncie wraz z dziesięciorgiem mniej lub bardzie rozpoznawalnych celebrytów. Jednak wydarzenia w zamkniętym domu bardzo szybko przestaną biec według przygotowanego przez producentów scenariusza. Dynamiczne zwroty akcji, salwy śmiechu przeplatane z momentami grozy będą towarzyszyć czytelnikom niemalże od pierwszych stron. Czy uda im się wyjść cało z opresji. Kto zginie? Komu uda się zidentyfikować prawdziwego mordercę? I jaką rolę tym razem odegra mama Dominiki? Odpowiedź już 18 września w „Domu tajemnic”


Alek Rogoziński – pisarz, zwany przez czytelników i recenzentów „księciem komedii kryminalnej”. Zadebiutował w marcu 2015 roku powieścią „Ukochany z piekła rodem”, która w tym samym miesiącu zdobyła pierwsze miejsce w zestawieniu najpopularniejszych kryminałów  empik.com. Prawdziwą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna „Jak Cię zabić, kochanie?”, nominowana przez portal Lubimy Czytać w 2016 roku w plebiscycie „Książka roku (kryminał, sensacja, thriller)”. Podobną nominację rok później zdobyła jego kolejna powieść – „Do trzech razy śmierć”.

Angielski przekład jego powieści „Jak Cię zabić, kochanie?”, wydany pod tytułem „How To Kill You, Darling?” zagościł w TOP 50 największej internetowej księgarni amazon.com w kategorii „Dark Humour”. 
Dwie książki Alka, „Lustereczko, powiedz przecie” i „Zbrodnia w wielkim mieście” triumfowały dwa lata z rzędu w internetowym plebiscycie „Zbrodnia z przymrużeniem oka”.

W listopadzie 2019 roku spodziewana jest premiera sztuki teatralnej „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!”, opartej na jednej z jego powieści.  Sprzedaż napisanych przez Alka powieści przekroczyła już 150 tysięcy egzemplarzy.

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa