Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Agnieszka Siepielska „Anioł Coltona” – zapowiedź

Sinners & Reapers to twardziele. Ostrzy faceci. Jednym z nich jest Colton – przystojny, pewny siebie i… cholernie nieobliczalny. Uratował niewinną ciemnowłosą dziewczynę i niemal natychmiast zapragnął, by ocalona piękność została przy nim. Ale w świecie gangsterskich porachunków  sprawy nigdy nie są takie proste… Ostra, namiętna i niebezpiecznie wciągająca! Najnowsza powieść Agnieszki Siepielskiej,  „Anioł Coltona”, (seria  Sinners & Reapers) w księgarniach już od 14 lipca!

Życie Coltona kręciło się wokół klubu, imprez i chętnych panienek. Wszystko zmieniło się w chwili, kiedy ją ujrzał: blada cera, wychudzona sylwetka i twarz anioła… Zniewolona dziewczyna spędziła dwa długie lata w piwnicy na tyłach starej opuszczonej chaty. Musiała przejść przez piekło, ale teraz liczyło się już tylko to, że przetrwała.

I choć Lexi chciała odzyskać równowagę po ciężkich przeżyciach u jego boku, to Colton doskonale zdawał sobie sprawę, że związek z kimś takim jak on mógłby ją doszczętnie zniszczyć. Musiał odejść. Zwłaszcza że wraz z braćmi z Sinners & Reapers będzie musiał rozwikłać zagadkę zaginięć, do jakich dochodzi w okolicy…

Obecność ukochanej kobiety w centrum gangsterskiego światka, w którym nawet ludzkie życie ma konkretną cenę, nie mogłaby się dobrze skończyć. Dla żadnego z nich… Mimo to Colton nie ma zamiaru zrezygnować z ukochanej kobiety.

Co tak naprawdę  wydarzyło się kilka lat wcześniej? Jak potoczą się losy Coltona i Lexi? I kto pozna gorzki smak zemsty?  Agnieszka Siepielska, w trzecim tomie serii Sinners & Reapers, zabiera czytelników do świata pełnego niebezpiecznych mężczyzn i wyjątkowo brudnych tajemnic. Każda część cyklu przedstawia odrębną historię jednego z członków klubu motocyklowego.

 


Agnieszka Siepielska – zakochana żona oraz mama trzech chłopcow, uzależniona od cudownie pachnącej, gorącej kawy. Kobieta z dużym poczuciem humoru, ktory wplata w pisane przez siebie historie. Na koncie ma powieści: „Rhys”, „Antonio”, „Luca” oraz serię „Sinners&Reapers”.

Autorka: Agnieszka Siepielska

Tytuł: „Anioł Coltona”

Data premiery: 14.07.2021

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo: Akurat

O autorze

Informacja prasowa

Tak oznaczone wpisy powstają na podstawie informacji prasowych, maja charakter informacyjny i nie zawsze reprezentują poglądy blurpppa