Zarejestruj się jako konsultantka AVON i kupuj z rabatem

Krótko

Agnieszka Lingas-Łoniewskia “Mars” – zapowiedź

Napisał Blurppp

On – chaos i szaleństwo. Ona – ład i spokój. Są jak ogień i woda. Czy łączące ich uczucie pokona żywioły? Agnieszka Lingas-Łoniewska kończy swoją bestsellerową serię w porywającym stylu. „Mars” to emocjonalny nokaut! Premiera ostatniego tomu cyklu „Bezlitosna siła” już 1 lipca.

Życiem Darka rządzą nienawiść i szaleństwo. Kiedy na ringu staje się niepokonanym Marsem, oddaje się im całkowicie. I właściwie niczego by nie zmieniał, gdyby nie psycholożka Liwia. Dla tej kobiety Mars mógłby zrobić cholernie wiele.

Ale powiedzmy sobie jasno: doktor Liwia gra w innej lidze.

Przed Darkiem zaś poważne zadanie i nic nie powinno go rozpraszać. A już zwłaszcza nie zjawiskowa pani psycholog i jej tajemnicza, bolesna przeszłość.

Kiedy jednak w grę wchodzi prawdziwa miłość, Mars i Liwia będą musieli się zastanowić nad swoimi wyborami. Czy odważą się postawić wszystko na jedną kartę?

„Mars” to ostatni tom uwielbianej serii „Bezlitosna siła”, opowieści o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje.


Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka. Czytelnicy nazywają ją dilerką emocji. Autorka ponad czterdziestu bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunków: romansu, dramatu, sensacji i komedii. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję „Karma zamiast Kwiatka” i na swoich spotkaniach autorskich zbiera dla zwierzaków karmę, którą przekazuje potem do wrocławskich fundacji. W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Kobieta Wpływowa”, prowadzonym przez „Gazetę Wrocławską”. Od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a czasem się jej to zdarza!), kocha czytać i oglądać seriale kryminalne. Jej pasją jest także nordic walking i robótki ręczne. Do tej pory roku nakładem wydawnictwa Burda Książki ukazało się jej siedem najnowszych powieści: „Randka z Hugo Bosym”, „Tylko raz w roku” oraz „Kastor” i „Polluks”, „Saturn”, trzy tomy uwielbianej przez czytelniczki serii „Bezlitosna siła”, a także „Bez pożegnania”, kontynuacja jej debiutanckiej powieści „Bez przebaczenia” i „Kolacja z Tiffanym”.

Polecane wywiady:

https://www.kobieta.pl/artykul/komedie-romantyczne-poruszaja-w-nas-najczulsze-struny-wywiad-z-pisarka-agnieszka-lingas-loniewska

https://natemat.pl/303333,agnieszka-lingas-loniewska-bez-pozegnania-juz-w-ksiegarniach

https://natemat.pl/288997,pisarz-teraz-jest-nie-tylko-autorem-powoli-staje-sie-performancerem

http://wyborcza.pl/10,128956,24455306,randka-z-hugo-bosym-rozpalajaca-wyobraznie-i-poruszajaca.html

https://www.kobieta.pl/artykul/pisarz-zawsze-oddaje-czastke-siebie-wywiad-z-agnieszka-lingas-loniewska

https://www.styl.pl/magazyn/news-agnieszka-lingas-loniewska-to-lepsze-niz-film,nId,2823939

http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/rozmowy/12452/kazda-ksiazka-to-czesc-mnie-samej-wywiad-z-agnieszka-lingas-loniewska


O Wydawnictwie Burda Książki:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, który istnieje od 20 lat. Dziś nasza oferta to ponad 1200 zróżnicowanych tytułów pod markami Burda Książki i National Geographic. W naszym portfolio znajdą Państwo: poradniki, książki podróżnicze, kulinarne, dziecięce, a także powieści obyczajowe i kryminalne oraz biografie. Do naszych najpopularniejszych autorów należą: Nela Mała Reporterka, Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, a także: Yvette Żółtowska-Darska, Małgorzata Kalicińska, Joanna Lamparska, Kinga Paruzel, Damian Kordas, Jakub Porada, Joanna Kajstura, Przemysław Ignaszewski, Grzegorz Kapla oraz Marek Tomalik. Poza tym w 2017 r. swoje pierwsze książki wydali u nas: Agnieszka Radwańska, Zuzanna Bijoch oraz Agnieszka Cegielska. Nasze Wydawnictwo jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Bestsellerów Empiku: w 2011, 2012, 2015, 2016 i 2017, 2018 – cztery ostatnie zdobyła Nela Mała Reporterka.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl