Krótko

8 Warszawskie Targi Książki – na spotkania z autorami zaprasza Wydawnictwo BOSZ

Napisał Blurppp

Setki książek, tysiące czytelników, literatura z najwyższej półki – przed nami 8 Warszawskie Targi Książki. Między 18 a 21 maja stolica Polski zamieni się w stolicę literatury. Na jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych nie może zabraknąć Wydawnictwa BOSZ.

Niezwykle ważny dla każdego wydawcy jest kontakt z czytalnikami. Warszawskie Targi Książki to idealna okazja, by spotkać się z ulubionymi pisarzami czy możliwość uczestnictwa w wielu interesujących debatach. Wydawnictwo BOSZ, jak co roku zaprasza na spotkania z autorami, podczas których fani będą mieli okazję zadać pytania ulubionym autorom czy zdobyć ich autograf. Na Targach pojawią się m.in. Chris Niedenthal, najwybitniejszy polski fotograf, profesor Jerzy Bralczyk, wybitny językoznawca czy Beata Tyszkiewicz, legenda polskiego kina. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Wydawnictwo BOSZ specjalizuje się w edycji albumów o sztuce, krajobrazie, przyrodzie i dziedzictwie kulturowym. Ostatnio na rynku wydawniczym ukazały się: album najwybitniejszego polskiego fotografa –  „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”, pierwsza biografia wilków i wilkołaków – „Wycie w ciemności. Wilki i wilkołaki Europy” oraz fotoreportaż z czasów II Rzeczpospolitej – „Polska przedwojenna”.

 

Piątek, 19 maja 2017

godz. 17:00 Kalina Słomska – „Poświatowska we wspomnieniach i inspiracjach”     

Sobota, 20 maja 2017

godz. 12:00 Beata Tyszkiewicz – „Warszawa lata 60”

godz. 14:00 Jacek Cygan – „Boskie błędy”

godz. 15:00 profesor Jerzy Bralczyk – „Jeść!!!”

godz. 16:00 Chris Niedenthal – „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei”

Niedziela, 21 maja 2017

godz. 12:00 Rafał Olbiński – „Olbiński. Pasja plakatów” 

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl