Krótko

„Lilka” Małgorzata Kalicińska – zapowiedź

Napisał Blurppp

Małgorzata Kalicińska nie szczędzi nam gorzkiej prawdy. Marianna tarła ziemniaki na placki, gdy mąż powiedział, że odchodzi. Po trzydziestu latach drętwego małżeństwa mają prawo być sobą zmęczeni. Odchodzi… Bez żalu i pretensji. A na dodatek z prośbą o małą pomoc wpada nielubiana siostra Lilka.

Opowieść o tym, jak w życiu pustoszeje przestrzeń dookoła nas i że jest to naturalna kolej rzeczy

Bohaterka powieści musi spojrzeć prawdzie w oczy. Syn od dawna na swoim, mąż z kochanką, ojciec coraz starszy. Marianna podsumowuje swoje życie – ile było w nim szczęścia? Kogo kochała i kto ją kochał? Dopiero jednak pojawienie się Lilki pozwala jej inaczej spojrzeć na miłość, kobiecość, przebaczenie.

Rozstania nie muszą oznaczać pustki, a samotność można zapełnić nowymi doświadczeniami. I jeśli tylko pragniemy, miłość i przyjaźń mogą przyjść do nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Notka o autorce:

Małgorzata Kalicińska – Autorka bestsellerowych powieści dla kobiet. Ukończyła SGGW-AR w Warszawie. Pracowała w agencji reklamowej, w TVP i zbudowała na Mazurach ośrodek konferencyjno-szkoleniowy, a potem zbankrutowała. Jej pasją jest zwyczajne życie, z rodziną i w zgodzie z naturą. Matka, żona i babcia – to najważniejsze i najpiękniejsze role w jej życiu.

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl