Krótko

Festiwal bąbli

Napisał Blurppp

W imieniu organizatorów mam zaszczyt, ale przede wszystkim przyjemność :-), zaprosić Państwa na Festiwal Szampanów i Win Musujących „Kocham Bąble”. 22, 23  lipca we Wrocławiu spotkają się miłośnicy, fani oraz wielbiciele Cavy, Prosecco, Sekta, Franciacorty oraz – oczywiście – Szampana.

Będzie czas, możliwości oraz Towarzystwo, aby próbować i wybierać, wątpić i zachwycać się, degustować i testować – niemal wszystkie Bąble Świata w jednym miejscu, o jednej porze, za jeden bilet.

Festiwal „Kocham Bąble” to także niepowtarzalna okazja spotkania Ambasadorów Domów Szampańskich, a także Producentów oraz Winemakerów. Zaplanowaliśmy kolacje komentowane z bąblami w roli głównej, ale także seminaria, szkolenia i edukację dla tych, którym sama degustacja już nie wystarcza.

Ale przede wszystkim „Kocham Bąble” to jak weekend u Gatsby’ego: słońce, woda, wakacyjny luz z kieliszkiem bąbli w ręku, muzyka live w tle oraz niezawodne Towarzystwo tuż obok.

Firma Bombram zabierze chętnych na spacer po Odrze luksusowymi jachtami motorowymi marki Uttern.

(Więcej informacji na: www.kochambable.pl)

O autorze

Blurppp

Irek "blurppp" Wis - miłośnik opowieści ukrytych pomiędzy okładkami albo na dnie butelki z winem. Kiedy mogę i mam za co podróżuje. Od urodzenia jestem dyslektykiem.
Mieszkam, pracuję i pisze w Krakowie, ale sądząc po temperamencie i zamiłowaniu do tamtejszego stylu życia i kuchni powinienem przeprowadzić się na północne wybrzeże Morza Śródziemnego.
Zawsze możesz do mnie napisać na blurppp@interia.pl